KYK Öğrencilere Burs Öğrenim Kredisi Ödeme Tarihini Açıkladı!

Kreid ve Yurtlar Kurumu az önce yayımladığı duyuruya göre burs öğrenim ödeme tarihlerini açıkladı. 27 Kasım il 01 Aralık 2019 tarihleri arasında ödenecek.

KYK Öğrencilere Burs Öğrenim Kredisi Ödeme Tarihini Açıkladı!

Milyonlarca öğrenci adayının beklediği duyuru az önce KYK'dan ( Kreid ve Yurtlar Kurumu ) geldi. Kreid ve Yurtlar Kurumu 26 Kasım 2019 tarihi ile yaptığı duyuruda ilk defa ödeme yapılacak öğrenciler hakkında kısa bilgilendirmede bulundu. Bu yönde ödemeler 27 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 01 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak.

İLK ÖDEME GÜNÜ YARIN BAŞLIYOR!

Kreid ve Yurtlar Kurumu Burs Öğrenim ödemelerini yarın itibari ile ödeme başlayacak. Yayımlanan duyuruda adayların T.C. Kimlik numarasına göre ödeme yapılacağı ve son rakamı 0 İle bitenlerin ödemelerine yarın itibari ile başlanacağı açıklandı. T.C. kimlik numarası ise 8 ile btemlerin ödemeleri 01 Aralık 2019 tarihinde yapılacak.

KYK'DAN GELEN DUYURU:

Kredi ve Yurtlar Kurumu yaptığı açıklamada " İlk defa burs/öğrenim kredisi müracaatında bulunup işlemleri tamamlanan öğrencilerin ilk ödemelerine (ekim ve kasım ayları birlikte olmak üzere) 27 Kasım 2019 tarihi itibarıyla T.C. kimlik numarasının son hanesine göre başlanacaktır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 22:38
YORUM EKLE