Kuzey kore füze görüntüsü yayınladı

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı hidrojen bombası deneme haberlerinden sonra, Kuzey Kore şimdi de, füze görüntüleri yayınladı. İşte detaylar.

Kuzey kore füze görüntüsü yayınladı

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı hidrojen bombası deneme haberlerinden sonra, Kuzey kore şimdi de, füze görüntüleri yayınladı. İşte detaylar.

Kuzey Kore’nin çarşamba günü hidrojen bombası denediğini açıklamasının ardından başta Kore yarımadası olmak üzere dünyada gerilim artıyor.
Kuzey Kore rejimi dünyaya aldırış etmeden, liderleri Kim Jong Un’un bir füzenin denizaltıdan fırlatılış anını izlediği görüntüleri dünya ile paylaştı.

Bununla birlikte Güney Kore’nin bomba denemesi sonrası kuzey sınırına yerleştirilen 11 devasa hoparlörle propaganda yayınına başlamasına ise Kuzey Kore, başkent Pyongyang’da düzenlenen büyük gösteri ile karşılık verdi.
Gösteride konuşan ve “ABD ile takipçilerinin psikolojik propaganda yayınlarını yeniden başlatma kararı aldıklarını” belirten Kuzey Kore İşçi Partisi’nin propaganda departmanı başkanı Kim Ki Nam, Güney Kore’nin iki ülkeyi “savaşın eşiğine getirdiği” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 08:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE