Kredi Yurtlar Kurumundan Yeni Açıklama! KYK 4. Yedek Yurt Sonuçları Açıklandı!

Kredi Yurtlar Kurumu 4. yedek sonuçları KYK resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı KYK'da 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi ara sınıfları 4. yedek yurt sonuçları

Kredi Yurtlar Kurumundan Yeni Açıklama! KYK 4. Yedek Yurt Sonuçları Açıklandı!

KYK 4. yedek yurt sonuçları açıklandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu yurt başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından yeni bir açıklama daha yapıldı.

Buna göre 4. yedek ile yerleşen adaylar belli oldu. Kredi Yurtlar Kurumu 4. yedek sonuçları KYK resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı KYK'da 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi arasınıfları yurt sonuçları sorgulama sayfasını ve sonuçları nasıl öğrenilebilecek. Detaylar ise şöyle; Bilindiği gibi geçtiğimiz perşembe günü 3. yedek sonuçları duyurulmuştu. 

Sonuçlar için tıklayın

Ayrıca Kredi Yurtlar Kurumundan yapılan açıklamada özel yetenek sınavı ve lisans tamamlama ile yerleşen, yatay- dikey geçiş yapan öğrenciler için ve yurt dışı başvuruları için ek kontenjanlar dahilinde 3 ile 10 Ekim tarihleri arasında yurtkur resmi internet sitesi üzerinden başvuru alınacağı belirtildi.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 15:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE