KPSS ve Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat JÖH alımı ne zaman yapılacak?JÖH alımı tarihi belli oldu mu?

KPSS ve Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı farklı rütbelerde görev yapmak üzere Jandarma Özel Harekat JÖH sınıflı askeri personel alımları gerçekleştirmekte olup ilgili ilanlarını resmi internet sitesinde yer alan personel temin bölümünden kamuoyuna duyurmaktadır.

Jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz sene çok sık Jandarma Özel Harekat JÖH alımı gerçekleştirmekteydi öyleki alım ilanlarının birisi biterken diğer ilan hemen ardından birkaç gün geçmeden kamuoyuna duyurulmaktaydıı. Ancak bu sene bir türlü Jandarma Özel Harekat JÖH alım ilanı kamuoyuna duyurulmadı. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İçişleri Bakanlığı ya da Jandarma Genel Komutanlığından henüz Jandarma Özel Harekat JÖH alımına ilişkin bir açıklama tarihi yok ancak bu sene mutlaka Jandarma Özel Harekat JÖH alımının yapılması beklenmektedir. Alım ilanı yayımlandığında www.isinolsa.com ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

Jandarma Özel Harekat JÖH tüm sınıflarda yapılmaktadır. Örneğin subay, astsubay, uzman çavuş, uzman erbaş rütbelerinde gerçekleştirmekte olup adaylar uzman çavuş JÖH sınıfına alımlarına yoğun rağbet göstermektedir. JÖH alım ilanı kamuoyuna duyurulduğunda İşin Olsa ekibi olarak sizlere gerekli duyuruyu yapacağız.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 21:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Aydaş
Hatice Aydaş - 5 yıl Önce

Kadın alımı da yapılsın

Ebru atar
Ebru atar - 5 yıl Önce

bayan alımı var mı?

Sivil 1453
Sivil 1453 - 5 yıl Önce

2019 ocak ayında yeni başvurular başlar

Alparslan
Alparslan - 4 yıl Önce

Ortaokul mezunuda alınırmı acaba çünkü daha liseyi açıktan okuyorum