KPSS Şartsız Memur Alımı Yapan Kurumlar ve KPSS'siz Personel Alınan Pozisyonları

Ülkemizde faaliyetlerine devam eden KPSS şartsız memur alımı yapan kamu kurumları ve KPSS'siz personel alımı yapılmakta olan pozisyonları sizler için derledik.

KPSS Şartsız Memur Alımı Yapan Kurumlar ve KPSS'siz Personel Alınan Pozisyonları
Bilindiği gibi ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan kamu kurumları açık pozisyonları için gerekli izinleri alarak kamu personeli memur alımı ilanları hazırlamakta ve ilanı Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır.
KPSS şartı olmadan pek çok kamu kurumu memur alımı gerçekleştirmektedir. Sizlerde için KPSS şartı aramadan memur alımı yapmakta olan kurumları listeldik.

KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALAN KURUMLAR

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği, -Başbakan Başmüşaviri, -Savunma Sanayii Müsteşarlığına ait Müsteşar, Müsteşar Yardımcısı, I.Hukuk Müşaviri, Daire -Başkanı ve Müşavir Avukat kadroları, -Toplu Konut İdaresi Başkanlığına ait Başkan, Başkan Yardımcısı, Hukuk Müşaviri, Daire -Başkanı, Uzman, Uzman Yardımcısı, Müşavir Avukat ve Şube Müdürleri (Uzman), -Başbakan Müşavirlikleri, -Özelleştirme İdaresi Başkanlığında Başkan, Başkan Yardımcısı, Başkanlık Müşaviri, Daire -Başkanı, Proje Grup Başkanı ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği -Din İşleri Yüksek Kurulu Üyelikleri, -Milli İstihbarat Teşkilatı memurlukları, -Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği Müşavirlikleri, -Hukuk Müşavirliğine ve Genel Sekreter Sekreterliği

KPSS ŞARTSIZ ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Yine kamu kurumları ilgili pozisyonlar için KPSS şartı aramadan memur alımları gerçekleştirmektedir. Örneğin Yükseköğretim Kuruluna bağlı devlet üniversiteleri, Sağlık Bakanlığı doktor, diş doktoru vb. gibi pozisyonlara ve yine kamu kurumları işçi alımlarında KPSS şartı aramaktadır.

TÜM MEMUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE