KPSS A Grubu Memur Adayları Kadro ve Atama Sorunların Çözümü İçin Gazete İlanı Verdi

KPSS A grubu atama bekleyen yüz binlerce mezun memur adayının gözü yeni atama haberinde. Daha önce açıklanan ve iptal edilen A grubu Müfettiş alımlarının yeniden yapılmasını, A grubu atamalarda kadro sayısının arttırılmasını bekleyen memur adayları seslerini duyurabilmek için gazete ilanı verdi.

KPSS A Grubu Memur Adayları Kadro ve Atama Sorunların Çözümü İçin Gazete İlanı Verdi

KPSS A grubu öğrencileri gazete ilanı vererek seslerini duyurdu! Atama bekleyen adaylar gazete ilanı vermek için harçlıklarını biriktirdi. 

Sosyal medya üzerinden seslerini duyurmak isteyen memur adayları gazete ilanı verdi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olan yüzbinlerce memur adayı başvuru yaptığı sınavların iptal edilmesi ve mülakat tarihlerinin açıklanmaması nedeniyle gelecek planlaması yapamadıklarını belirtmekteler.

KPSS A grubu atama bekleyen yüz binlerce mezun memur adayın gözü yeni atama haberinde. A grubu atama sayısının arttırılması, İİBF mezunlarına daha çok kadro verilmesi, daha önce iptal edilen Vergi Müfettiş yardımcısı ilanın tekrarlanmasını, SGK denetmen yardımcısı ile Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı alımlarının yapılmasını ve Gelir Uzman yardımcısı mülakat tarihlerinin açıklanmasını beklemekteler.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 01:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İibf
İibf - 2 yıl Önce

Lütfen iibf nezunlarına bir çözüm bulunsun..

Şeref
Şeref - 2 yıl Önce

Atama bekleyerek yaş şartını geçtik Allah rızası için alımlarda yaş şartı esnetilsin mağduruz duyurun sesimizi