KPSS 2017/1 961 Önlisans Mezunu Memur Alımı Yapılıyor! Kadrolar Açıklandı

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme ataması ile 961 kişilik önlisans mezunu memur alımı yapılıyor. Kadrolar açıklandı.

KPSS 2017/1 961 Önlisans Mezunu Memur Alımı Yapılıyor! Kadrolar Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile 21 Haziran tarihinde KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları başlayacak. Atamalar 3 Temmuz'a kadar devam edecek ve adaylar bu tarihler arasında uygun pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirebilecektir.

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme ataması ile 961 kişilik memur alımı yapılıyor. Buna göre yayımlanmış ola tercih robotu ilan 961 kişilik önlisans mezunu memur alımı kadroları duyuruldu. Peki hangi kadrolar için alım yapılıyor ve adaylar nasıl müracaat edebilecek.

KADROLAR AÇIKLANDI

Devlet Personel Başkanlığı ve E-devlet üzerinden adayların uygun nitelikleri için başvuru yapabileceği kadroları öğrenebilmesi için tercih robotları dün kamuoyuna duyuruldu. Yayımlanmış olan tercih robotları incelendiğinde tüm kadroların ilan edilmiş olduğu görülmektedir. Önlisans mezunu toplam 961 kişilik memur alımı yapılıyor. Peki hangi kadrolar için alım yapılıyor, hangi pozisyonlara müracaat edilecek.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme ataması ile toplam 961 kişilik memur alımı yapılıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak. Buna göre memur, zabıta memuru, itfaiye eri, sekreter, bilgisayar işletmeni, şoför, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, tekniker, programcı, sağlık teknikeri, aşçı, satın alma memuru, iş makinesi sürücüsü, arff memuru vb. gibi kadrolar için KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme ataması ile toplam 961 kişilik memur ataması yapılacaktır. Adaylar müracaatlarını ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi aracılığı ile 21 Haziran 2017 tarihinden itibaren gerçekleştirebilecektir.

ÖNLİSANS KADROLARI İÇİN TIKLAYINIZ
ORTAÖĞRETİM KADROLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 23:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Latif
Latif - 3 yıl Önce

Allah sizin o belanızı versin sizinde alımlarınızın da ...

ELİF ÖZDEMİR
ELİF ÖZDEMİR - 3 yıl Önce

ALIMLARA NASIL BAŞVURABİRİZ?

emre
emre - 3 yıl Önce

arkadaş nasıl başvurulucak sadece başlamıştır diyorsunuz başka bir bok demiyorsunuz bilgi sisteminiz bumu sizin

Damla
Damla - 3 yıl Önce

Basvurular nasil bilen yok mu