Köprü ve Otoyollar Bayram'da Ücretsiz Olacak

Kurban Bayramı süresince Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından sorumluluğu olan yolların geçişlerin ücretsiz olmasına ilişkin karar Resmi Gazete içerisinde yayımlandı.

Köprü ve Otoyollar Bayram'da Ücretsiz Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylamasıyla birlikte resmi gazete içerisinde yayımlanan karar göre Kurban Bayramı dolasıyla 18 Ağustos 2018 Cumartesi günü 00.00 itibariyle başlayarak 27 Ağustos Pazartesi 07.00’ye kadar olan süre zarfından özel projedeki yollar hariç tüm yollar ücretsiz olacak kararı resmi gazete de yayımlandı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüs’nden de ücret alınmayacağı belirtildi.

BELEDİYE OTOBÜSLERİ DE ÜCRETSİZ

Yayımlanmış olan kararın devamına göre 21 Ağustos Salı günü saat 00.00’dan başlayarak 24 Ağustos Cuma günü saat 24.00’e kadar belediyelerin kurmuş oldukları birlik ve işletmelerce kontrol edilen toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz şekilde halka hizmet verebilecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE