Koç Ailesi, Mustafa Koç'un Ölüm Haberiyle Yıkıldı!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Koç Ailesi, Mustafa Koç'un ölüm haberiyle yıkıldı.

Koç Ailesi, Mustafa Koç'un Ölüm Haberiyle Yıkıldı!
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Koç Ailesi, Mustafa Koç'un ölüm haberiyle yıkıldı.

Herkesin merak ettiği soru... Mustafa Koç neden öldü? Ölüm sebebi ne oldu? Koç'un acı haberini doktorları böyle açıkladı. Amerikan Hastanesi'nin doktorları Mustafa Koç'un ölüm nedenini açıkladılar... İşte Acı haberle ilgili detaylar... 55 yaşındaki ünlü işadamı Mustafa Koç sabah sporunda fenalaştı. Koç'un kalp krizi geçirdiği ve yakın korumaları tarafından ilk müdahale yapılıp Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada 40 dakika süren kalp masajında işadamının hayata döndürülmeye çalıştı. Ancak durumu daha da ağırlaşan Mustafa Koç'u helikopter ile Amerikan Hastanesi'ne nakledildi. Amerikan Hastanesi'nde ise yapılan çalışmalara rağmen Mustafa Koç hayata tutunamadı. Acı haberi ise doktorları açıkladı...
MUSTAFA KOÇ'UN ÖLÜMÜ ÜNLÜLERİ YASA BOĞDU
RAHMİ KOÇ PERİŞAN HALDE! İŞTE RAHMİ KOÇ'UN SON HALİ
?Mustafa Koç'tan gelen ilk haberin ardından yakınları da hastaneye akın etti. Hastane önünde bekleyen Rahmi Koç'un da perişan halde olduğu görüldü.
''KALP KRİZİ SONUCU KAYBETTİK''
Mustafa Koç'un ölümünden sonra doktorları basın mensuplarına ölüm nedeni böyle açıkladı:
Doktor Bulutcu, "Sayın Mustafa Koç'u hem Beykoz Devlet Hastanesi'nde hem de Amerikan Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Söyleyeceğim bir şey yok" dedi.
Bir gazetecinin "En son devlet hastanesinde yapılan müdahalelerde hayata döndürüldüğü yönünde bilgiler var" şeklindeki cümlesi üzerine Bulutcu, "Böyle spekülasyonlara cevap vermek istemiyorum. Söylediğim tek net şey şu; Evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda. Bizler de Beykoz Devlet Hastanesi'ndeydik. Maalesef buraya da getirmemize rağmen kendisini kalp krizi sonucu kaybettik" diye konuştu.

Bulutcu, "Ne kadar müdahale ettiniz" şeklindeki soru üzerine yaklaşık 4 saat müdahale edildiğini söyledi. Genel Müdür Bulutcu, "Bir rahatsızlığı var mıydı?" şeklindeki soruya cevap vermek istemediğini bildirdi.
SPOR YAPARKEN KRİZ GEÇİRDİ...
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Mustafa Koç'un sağlık durumuyla ilgili Beykoz Devlet Hastanesi'nden ilk açıklama gelmiş, ilk müdahaleyi koruması ve spor hocasının yaptığı belirtilmişti.
Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denilmişti: “Sayın Mustafa Koç, sabah spor esnasında fenalaşıp düşmesi üzerine spor hocası ve yakın koruması tarafından ilk yardım desteği almaya başlamış. Acil 112 ekibi çağrılmış. 15 dakika sonra Beykoz Devlet Hastanesi aciline saat 08.10'da ulaştırılmıştır. Hasta ilk geldiğinde siyanoze, asistoli halinde idi, acilen entübe edilerek resistasyon başlandı. 1 saat sonra Amerikan Hastanesi'nden gelen kendi doktor ekibiyle birlikte kalp akciğer pompasına bağlanarak, saat 10.10'da hastanemiz acilinden helikopterle Amerikan Hastanesi'ne nakli, sağlanmıştır”
KOÇ HOLDİNG SİYAHA BÜYÜNDÜ
AİLE HASTANEYE KOŞTU
Mustafa Koç'un rahatsızlığı sonrası baba Rahmi Koç, kardeşi Ali Koç ile aile üyeleri ve dostları hastaneye koştu.
3 DAMARI DEĞİŞMİŞ, MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI GEÇİRMİŞTİ
Kalp krizi geçirerek Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan, ardından Amerikan Hastanesi’ne getirilen işadamı Mustafa Koç bir süre önce mide küçültme ameliyatı olmuştu. 2002’de ABD’de sağlık kontrolünden geçtiğinde kalbine giden 3 damarının tıkalı olduğu saptanmış ve ameliyat edilmişti.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 14:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE