Kızılay'a Hazirandan Sonra 2 Bin 500 Personel Alınacak

Başkan Soylu tarafından Hazirandan sonra Kızılay'a 2 bin 500 personel alımı için çalışma olacağı belirtilmişti, detaylar var mı?

Kızılay'a Hazirandan Sonra 2 Bin 500 Personel Alınacak

Ülkemizde bulunan kamu yararına çalışan sivil toplum örgütlerinden birisi Kızılay olarak bilinmektedir. Kızılay Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok noktasına özellikle doğa olaylarından sonra meydana gelen durumda vatandaşların barınma, yeme-işçi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürmekte olup aralıklarla personel alımı ilanlarınıda gerçekleştirmektedir. İşin Olsa ekibi olarak Kızılay iş ilanları olduğunda sizleri konu hakkında bilgilendiriyoruz. Buna göre Kızılay için de yoğun personel alımına yakın zamanda başlanacak. Başkan Soylu tarafından yapılan açıklama da Kızılay için 2 bin 500 alımının yapılacağı planını paylaşmıştı.

Soylu Ne Demişti?

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu resmi olarak “2021 Yılının Haziran ayından itibaren istihdam için çalışmalar başlayacak ve ilk etapta 100 personel istihdam edilecek” açıklamasını yapmıştı. Bu7na göre Haziran ayından sonra Kızılay'da yoğun bir personel alımı çalışmasının başlaması bekleniyor. Özellikle Türkiye'de meydana gelem deprem, heyelan, sel gibi olaylarda ilk müdahaleye giden kurumlardan birisi olan Kızılay'ın her sene iş yükü artıyor.

Yine Başkan Soylu 5 senelik Kızılay personel alımı planlarını da aktarmıştı. Toplam 2 bin 500 kişilik alımın yapılması ön görülmekte olup senelik olarak 500 kişilik alımın yapılması ön görülmektedir. Bu alımlar muhtemelen çağrı merkezi personeli, kayıt personeli, doktor vb. gibi kadrolar için yapılması beklenmektedir. Şu anda Kızılay için yoğun personel alımları başlamadı ancak 4 ay sonra ilanların seri seri gelmesi bekleniyor. Kızılay iş ilanları yayımlanınca ilk haberdar olmak, kaçırmamak için aşağı bölümden mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 02:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe çakmak
Ayşe çakmak - 2 yıl Önce

400 TL nakit yardimistiyorum durumum yok kötü durumdayım 4 çocuğum var