KİT Taşeron işçilerinin Kadroya Geçişi İçin DİSK'ten Açıklama!

KİT işçileri ne zaman kadroya geçiş yapacak! DİSK kamuda görev yapan KİT işçlerinin kadroya geçişleri için önemli bir açıklama yaptı. İşte detaylar.

KİT Taşeron işçilerinin Kadroya Geçişi İçin DİSK'ten Açıklama!

80 bin KİT işçisi kadroya geçmeyi bekliyor!

KİT işçileri ne zaman kadroya geçiş yapacak! DİSK kamuda görev yapan KİT işçilerinin kadroya geçişleri için önemli bir açıklama yaptı.

Bilindiği gibi 2018 yılı Nisan ayına kadar tamamlanan kamuda taşeron sisteminin tamamen kaldırılmasının ardından, yasal düzenleme gereği bazı KİT işçilerinin kadro alamaması nedeniyle, gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve gerek yetkili isimler KİT işçilerinin kadroya geçiş yapabilmesi için önemli açıklamalar yapmışlardı. KİT işçileri kadro geçiş süreciyle ilgili bir geçişme olup olmadığını sormakta.

DİSK bugün yaptığı açıklamada kamuda görev yapan işlerden KİT çalışanlarının kadroya alınması taleplerini yineledi ve KİT işçilerinin kadroya geçişlerini içeri için yayımlanan 30/06/2018 tarihli düzenleme hatırlatıldı ve bir an önce kadroya geçişlerin yapılmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 07:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
iller bankası
iller bankası - 2 yıl Önce

iller bankası taşeron olarak çalışan silahlı güvenlik görevlileri kadro istiyor.

iller bankası
iller bankası - 2 yıl Önce

iller bankası taşerona kadro.biz bu vatanın insanıyız.

Taşören şöförler
Taşören şöförler - 2 yıl Önce

Biz Taşören şöförler olarak hayırlı haberler bekliyoruz siz devlet büyüklerimiz den KHK ile kadro alan şöförler var Allah daim etsin bizlerde çalıştığımız kurumlarda gece gündüz görev yapmaktayız saygılar sunuyorum

tarım kredi
tarım kredi - 2 yıl Önce

tarım kredi hayla kadro bverilmedi dalga geçiliyor siz kimsiniz hükümet sizi tanısın

PALAVRA
PALAVRA - 2 yıl Önce

TAŞERON BİTTİ İSE BİZ NEYİZ? BELEDİYELERDE TAŞERONA TAM GAZ DEVAM...

D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ - 2 yıl Önce

verdikleri söz ve resmi gaztede yayınlandıgı halde kitlere kadro vberilmemiştir en kısa zamanda halkı dindirin vbe artık bir son verin buna bir yere sıgdıramadınız kitleri yazık ya