Kenan Sofuoğlu'ndan Yeni Açıklama! Uzak Kalmak İstiyorum

Kenan Sofuoğlu sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım ve danışmanının açıklamaları sonrası istifası konularında Gazeteci Ahmet Hakan'a konuştu. Tüm bu tartışmalardan uzak kalmak istiyorum diyen Sofuoğlu'nun açıklamaları haberimizde..

Kenan Sofuoğlu'ndan Yeni Açıklama! Uzak Kalmak İstiyorum

Kenan Sofuoğlu sosyal medya paylaşımı ve danışmanın istifası ile ilgili yaşanan gelişmeler için yeni açıklama yapıtı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı "emirerlerim" paylaşımın ardından Ak Parti'den bir daha olmayacağını ümit ediyoruz açıklaması yapılmış ve sosyal medyadan tepki çekmişti. Ardından sosyal medya üzerinden danışmanın yaptığı açıklamalar danışman istifasını getirdi. Milletvekili Kenan Sofuoğlu yaşanan tüm tartışmalar üzerinde yeni bir açıklama yaptı. Gazeteci Ahmet Hakan'a konuşan Soğufoğlu tüm tartışmalardan uzak kalmak istiyorum. 3 gündür uyku uyuyamıyorum dedi. 

Ahmet Hakan 30 Aralık tarihli köşe yazısında Kenan Sofuoğlu ile görüştüm diyerek yeni detayları aktardı. Çok üzgün olduğunu ve fotoğrafın kendisinin hatası olduğunu aktaran Sofuoğlu, danışman istinafında yaşanan süreci de şöyle aktardı. "danışmanım sosyal medyada beni savunan ama bütün milletvekillerini de töhmet altında bırakacak bir açıklama yapmış. İstifasını istedim. Bir süre bu tartışmalardan uzak kalmak istiyorum." dedi. Açıklamanın tamamı şöyle;

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 14:00
YORUM EKLE