Kaynak Holding'in 19 şirketine Kayyum Atandı

Kaynak Holding Koza İpek grubuna olduğu gibi kayyum ataması yapıldı. Kaynak Holdingin 19 şirketine bu sabah Kartal'daki Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığının verdiği kararla el konuldu.

Kaynak Holding'in 19 şirketine Kayyum Atandı

Kayyumlar, şirketin İstanbul'daki Üsküdar, Bağcılar ve Bayrampaşa'daki yönetim binalarına, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri eşliğinde girdi.

19 ŞİRKETE EL KONULDU

Kayyum kararını İstanbul Anadolu 10. Sulh Ceza Hakimliği'nin verdiği belirtildi. Ataması yapılan kayyum sayısının ise 7 olduğu kaydedildi.

Bu sırada, çevik kuvvet ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı. Kayyumların, şirketlerin eski yöneticilerinin binaya gelmesini beklediği belirtildi. Bu arada, holdingin İzmir'deki bir şirketine de kayyum atandığı öğrenildi. Eğitim, perakende, lojistik gibi sektörlerde faaliyet gösteren Kaynak Holding'e bağlı şirketler arasında Sürat Kargo, Nt Mağazaları, Fem Yayınları gibi kurumlar bulunuyor. Kaynak Holding bünyesindeki şirketlerde 8 bini aşkın kişinin çalıştığı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 04:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE