Karayolları Taşeron Kadro Sınavı Tarihleri Belli oldu

Karayolları Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yeni bir açıklama yapıldı. Taşeron kadro sınavı tarihi belli oldu. İşte detaylar..

Karayolları Taşeron Kadro Sınavı Tarihleri Belli oldu

Karayolları Genel Müdürlüğünde hizmet alım sözleşmesi ile çalışmakta olan taşeron işçilere kadro sınavı yapılacak. Bilindiği gibi 2 Ocak tarihinde taşeron işçiler kadroya geçiş için başvuruların başlamasının ardından kurumlara başvurularını tamamladı. Adaylar KGM'nin yapacağı sınav açıklamasının ardından alınacakları sınavdan en az 50 puan almaları halinde 2 Nisan tarihinden itibaren kadro hakkı elde edecek. İşte bazı detaylar.

KGM KADRO SINAVI NE ZAMAN?

696 sayılı KHK ile yapılan başvurular kurumlarda tespit değerlendirme komisyonları tarafından değerlendirilerek, başvuru şartları uyan adaylar tespit edildi. Sınava girmeye hak kazanan adaylara için resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre 14 Mart tarihi ile 18 Mart tarihleri arasında sınav yapılacak. Adayların bölge müdürlüklerinden sınava girecek olan adayların isimlerini öğrenebilecekler. Ayrıca askerde bulunan adaylar ise askerlik sürelerinin sona ermesinin ardından bölge müdürlüklerine başvuru yapmaları istenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 00:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
ada
ada - 3 yıl Önce

ben şuan hazırlık sınıfıyım ve haftada 20 saat ingilizce görüyorum tabi bilen sayısı yükselir