Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Personel Alımı İlanı Hazırlanıyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü için 640 personel alımı ilanı hazırlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Personel Alımı İlanı Hazırlanıyor!
Faaliyetlerine devam etmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü boş pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere yayımlanan performans programı ve duyurulara göre Karayolları Genel Müdürlüğünün bu sene bin 280 kişilik alım yapması beklenmektedir.

Bugün Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımları hakkında müjdeli bir haber vererek 640 kişilik alımın yapılacağını ve ilanın hazırlanma sürecinde olduğu duyuruldu.

EN AZ LİSE MEZUNU

Buna göre Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için lisans, önlisans ve lise düzeyi adaylar için kadro ayrılacak. Lisans mezunları mühendis, önlisans mezunları tekniker ve lise mezunları ise teknisyen alım ilanına müracaat edebilecek.

Alım Yapacak Kurum: Karayolları Genel Müdürlüğü
Alınacak Personel Sayısı: 640
Alınacak Pozisyonlar: Mühendis, Teknisyen, Tekniker


ALIM İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü alımı hakkında müjdeli haberi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan verdi. Ahmet Arslan alım ilanının bir ay veya en geç bir buçuk ay içerisinde yayımlanacağını belirtti. Buna göre Karayolları Genel Müdürlüğü 640 personel alımı ilanı hazırlanma sürecinde ve yakın da ilan edilecek.
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 15:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mithat
Mithat - 3 yıl Önce

Alımları sabırsızlıkla bekliyoruz sayın Bakanım önümüzdeki bir ay içinde alımlar olsun artık Karayollarında nasip olursa çalışmayı çok isteyen biri olarak sizlere de teşekkür ederim ama ilanlarda bir an önce yayınlanmasını bekliyoruz lütfen artık alımlar yapılsın