Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alımı Yapacak

Karayolları Genel Müdürlüğünün yakın zamanda 640 kişilik memur alımı daha yapması bekleniyor. KGM memur alımı detayları.

Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alımı Yapacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunmakta olan Karayolları Genel Müdürlüğünün bu sene bin 280 kişilik memur personel alımı yapacağını Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan kamıoyuna duyurmuştu. Geçtiğimiz haftalarda başvuruların kabul edilmesi ile Karayolları Genel Müdürlüğü mimar, şehir planlayıcısı, mühendis, büro personeli ve tekniker gibi kadrolara 640 kişilik memur alımı yaptı.

Karayolları Genel Müdürlüğünün bu sene içerisinde kalan 640 kişilik memur alımı daha yapması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak ve detaylar nedir?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Karayolları Genel Müdürlüğü bu sene 640 kişilik memur alımı daha yapacak peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre alımların ne zaman yapılacağı konusunda tarih olarak net bir bilgi yok. Ancak alımların kesin olarak bu sene içerisinde yapılması beklenmektedir.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK

Karayolları Genel Müdürlüğü bu sene 640 kişilik daha memur alımı yapacak. Peki hangi kadrolara alım yapılacak. Alımların yine büro personeli, tekniker, şehir planlayıcısı mühendis, mimar gibi kadrolar için yapılması ve buna ek olarak lise mezunları için de teknisyen kadrolarına da atama yapması beklenmektedir.
Ulaştırma Bakanlığından ve Bakan Ahmet Arslan'dan Karayolları Genel Müdürlüğü 640 kişilik memur alımına ilişkin yeni bir duyurunun yayımlanması ile sizlere İsinOlsa üzerinden konu hakkında bilgi vereceğiz.

TÜM ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER