Karantinaya Uymayan YouTuber Enes Batur'un Aylık Geliri Dudak Uçuklattı!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir KYK yurdunda karantinaya alınan YouTuber Enes Batur'un aylık kazancı onbinlerce dev şirketleri yarıda bırakıyor. Peki YouTuberler ne kadar kazanıyor. Enes Batur'un kazancı belli oldu.

Karantinaya Uymayan YouTuber Enes Batur'un Aylık Geliri Dudak Uçuklattı!

Pandemi nedeniyle Tüm ülke genelinde koronavirüs vakalarında filyasyon uygulaması devam ediyor. Koronavirüs testi pozitif çıkan ve enfekte olan hastanın temas çevresi Hıfssıhha Kanunu kapsamında karantina uygulamaları gerçekleştiriliyor. Buna göre karantinaya uymayan bazı vatandaşlar için Kredi Yurtlar Kurumlarına yerleştiriliyor. 

Geçtiğimiz günlerde Youtuber olarak bilinen Enes Batur İstanbul'da Beykoz'da bulunan evinde karantina uymadığı gerekçesi ile Sancaktepe'de Kredi Yurtlar Kurumuna yerleştirildi. Batur kısa zaman içerisinde video kayıtları ile ispatlayacağını kurallara uyduğunu iddia etti. Peki Enes Batur neden karantinaya uymadı. Yeni Şafak Gazetesi tarafından kaleme alınan habere göre Youtuber'in aylık geliri dudak uçuklattı.

ENES BATURU'UN KAÇMA NEDENİ PARA MI?

Dakikalık geliri bile bir çok dev şirketin gelirini geçen Batur'un kaçması boşuna değil yorumları geliyor. Dünya genelinde en çok kazanan YouTuberlerden bir tanesi olan Batur, accrediteddebtrelief ve Noxinfluencer gibi araştırma sitelerinde yer alan kaynaklara göre aylık kazancı 1.1 milyon dolar olarak açıklanıyor.

EN ÇOK KAZANAN YOUTUBERLER; 

Dünya genelinde en çok kazanan youtuberler arasında daha 8 yaşında ola Ryan's World'de yer alıyor. Forbes Dergisinde yer alan habere göre ismi Ryan Kaji olan Youtuber yıllık 26 milyon dolar kazanıyor. Dube Perfect 20 milyon dolar, Nasta ise 18 milyon dolar geliri var. Rhett and Link 17.5 milyon dolar.

DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 13:39
YORUM EKLE