Karamollaoğlu: "Seçim Sonrası Asgari Ücrete Yüzde 25 Zam Yapılacak"

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu tarafından yapılan açıklama da seçim sonrası asgari ücrete yüzde 25 zam yapılacağını ifade etti.

Karamollaoğlu: "Seçim Sonrası Asgari Ücrete Yüzde 25 Zam Yapılacak"

Türkiye'nin dört bir yanında tüm siyasi parti liderleri, milletvekiller ve Cumhurbaşkanı adayları yaptıkları konuşmalar ile seçimden sonra neler yapılacağını, ne gibi çalışmaların olacağı ve yapılacak değişikliklerin ne olduğunu duyurmaya devam etmekte olup Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu merakla beklenen seçim vaatlerini açıklamaya başladı.

Genel olarak mitingler yerine basın mensuplarına açıklamalar yaparak televizyon yayınlarındanhalka hitap etmeyi tercih etmekte olan Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu 2 Haziran'da Kocaeli'nde yaptığı mitingde önemli konulara değinerek asgari ücretin artırılacağını söyledi.

ASGARİ ÜCRETE ZAM YAPILACAK

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu tarafından yapılan duyuruda seçim sonrasında asgari ücrete yüzde 25 zam yapılacağını ve her sene düzenli olarak yüzde 7 oranında zam yapılmaya devam edileceğini bu oranlar ile 10 sene sonrasında asgari ücretin bugün ki rakamın iki katı olacağını vurguladı. Genel olarak ekonomi hakkında konuşmalar gerçekleştirmekte olan Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu faiz konularına da değindiği gibi asgari ücretin artırılması yönündeki ifadelerinde daha çok vurgu yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa yıldız
mustafa yıldız - 3 yıl Önce

2000 lira yapar hatırlatırım kiralar 1000 liraa istanbulda bölgesel asgari ücrete geçin !