Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Özel Kuvvetler Komutanlığı Subay Alımı Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Komutanlığının alım yaptığı subay başvuru sonuçları sonunda duyuruldu.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Özel Kuvvetler Komutanlığı Subay Alımı Sonuçları Açıklandı
Geçtiğimiz aylarda Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Komutanlığı tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan bildiri ile subay alımı yapılacağı belirtilmişti. Subay alım ilanına göre müracaatlar tamamlandıktan sonra adaylara mülakatlar yapılacaktı.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı subay alımı mülakatları 8 Şubat 2017 - 29 Şubat 2017 tarihlerinde yapılırken Özel Kuvvetler Komutanlığı subay alımı mülakatları 30 Ocak 2017 - 12 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılmıştı. Adaylar mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ve subay alımı başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekliyordu.

SONUÇLAR AÇIKLANDI

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Komutanlığı alım yaptığı subay alımı başvuru sonuçları sonunda açıklandı. Alım ilanına bakmak isteyen adayların Kara Kuvvetleri Komutanlığının resmi internet sitesini kontrol etmesi gerekmektedir.

SONUÇ SORGULAMA

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Komutanlığı tarafından subay alımı başvuru sonuçlarına bakmak isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

Özel Kuvvetler Komutanlığı
https://pertem.kkk.tsk.tr/subay/takip/OKSubay/Sonuc.aspx

Kara Kuvvetleri Komutanlığı
https://pertem.kkk.tsk.tr/subay/takip/KKSubay/Sonuc.aspx


Yukarıda belirtilmiş olan linkleri takip edecek olan adaylar T.C. kimlik numaraları ile sayfada çıkan doğrulama kodlarını ilgili ekranlara girerek Özel Kuvvetler Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımı sonuçlarını öğrenebilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE