Kadroya Geçen Taşerona 1400 TL Promosyon Verilecek

Adnan Menderes Üniversitesi sürekli çalışan işçilerine kadrodan sonra promosyon müjdesi de verdi. Yapılan ihale sonucunu kazanan banka işçilere 1400 TL promosyon sözü verdi. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kadroya Geçen Taşerona 1400 TL Promosyon Verilecek

Adnan Menderes Üniversitesi'nde sürekli olarak çalışacak işçilere 1400 TL promosyon verilecek. Bankanın belirlediği Banka Promosyon İhalesi’ Senato Salonu’nda gerçekleşti. İhale ADÜ internet sitesinden canlı bir şekilde yayınlandı. İhaleyi 1400 TL promosyon verme vaadi ile özel bir banka kazandı. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

9 BANKANIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

İhale herkese açık şekilde ADÜ resmi web sitesinden yayınlandı ve toplam 9 banka katıldı. ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca, Genel Sekreter Vekili Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Aslan, Genel Sekreter Yardımcıları Göksel Baran ve Zeki Arı, Personel Daire Başkanı Ali Evdilek, ihalede yer aldı.

Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan ihale sonrasında yaptığı açıklamada "umut ediyorum ki hayırlısı olur. Banka ve personel adına umut ediyorum ki hayırlısı olur."

KADRO SONRASI PROMOSYON MÜJDESİ

ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan personel sayımızın önemli bir kısmını oluşturan sürekli işçilerimizin kadroya geçişinin ardından şimdi de promosyon müjdesi veriyoruz. Büyük bankalara katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 07:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
iller bankası
iller bankası - 2 yıl Önce

iller bankası taşeron olarak çalışan özel güvenlik görevlileri kadro istiyor.

iller bankası
iller bankası - 2 yıl Önce

iller bankası taşeron çalışanları kadro istiyor.duyun sesimizi