Kadro Alan Taşeron İşçilere İkramiye Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

2 Nisan itibari ile kadroya geçen taşeron işçilere ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak? Taşerona ikramiye parası ne zaman verilecek?

Kadro Alan Taşeron İşçilere İkramiye Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Hükümetin önemli adımları ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının çalışmaları sonucunda taşeron işçilere müjdeli haberler verildi ve işçilerin kadro alabilmek için başvuruları alındı. Başvuru yapan tüm adayların durumları incelendi ve uygun adaylara olumlu yanıt verildi.

Buna göre olumlu yanıt alan taşeron işçiler son olarak kadroya geçebilmek adına sınavlara katıldı ve sınavlar Marta ayı itibari ile sonuçlandı. Sınavdan başarı ile ayrılan tüm işçilere kadro verildi. Buna göre yüz binlerce taşeron işçi 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile devlet güvencesi altına girdi. Peki kadro alan taşeron işçilere ikramiye ödemesi ne zaman verilecek, taşeron ikramiyesi ödeme tarihi açıklandı mı?

TAŞERON İKRAMİYE ÖDEMESİ NE ZAMAN?

Yüz binlerce işçi başvurulardan ve sınavdan olumlu sonuç alarak kamuya geçmeye hak kazandı ve devlet güvencesi altına girdi. Buna göre 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile taşeron işçiler kadro aldı. Peki taşeron ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak tarih hakkında bilgi var mı?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama ile taşeron işçilere ikramiye ödemesinin yapılacağı belirtildi ve ikramiyelerin ne kadar olacağını da duyurdu. Ancak ikramiyelerin net olarak hangi tarihlerde ödeneceğine dair resmi bir açıklama gelmedi. Yakın zamanda kamuoyuna ikramiyelerin ne zaman ödeneceğine dair açıklamanın kamuoyuna duyurulması beklenmektedir. Tarih açıklaması geldiğinden İşin Olsa ekibi olarak bizlerde bilgi vereceğiz.

NE KADAR İKRAMİYE ÜCRETİ VERİLECEK?

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 22:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Belediyelere ikramiye yoksa çok büyük yanlış olur

ümit
ümit - 4 yıl Önce

İşiniz olsa böyle bi haber yapmazdiniz amk..

Neslihan
Neslihan - 4 yıl Önce

Ben neslihan şimşek kyk yurtlarında hamile yerine çalışıyorum geçici işçiydim şimdi ben ve eşimde ıssız kaldık biz ne olacağız en azindan rapor alanların yerine gidiyordum onu da kestiniz acaba biz ne olcagiz

taseron
taseron - 4 yıl Önce

yarin belli oldu diyorsunuz daha henuz belli bir tarih yok diyonuz isiniz gucunuz oyalamak bu sayfa

Funda Karar
Funda Karar - 4 yıl Önce

O zaman tarih belli olduğu zaman yapcaksın haberi. Ne şimd bu haber boş boş paragraflar. İşi buldunuz yani tık almak için

Alayınagider55
Alayınagider55 - 4 yıl Önce

Şu taşeron kadro taşeron ikramiye taşeron maaş ne kadar olacak işlerini artık bırakın hükümet düşmanları bizlere daha çok saldırıyor.. provake edip durmayın insanların saçma sapan sizleri artık bizleri bıktırdı.. sizene devlet ne verirse verir taseronken verilene ses çıkarmayan sözde devlet kadrosuna gectindemi ses edecek sanki hadi herkes isine baksın

Şükrü
Şükrü - 4 yıl Önce

Yav Allah aşkına ne kadrosuya milletin umuduyla oynamayı kardeşim size kadro gelicek dediler oda hayal oldu

Abalı
Abalı - 4 yıl Önce

Belediyelere yokmuş