Kabine Toplantısı Sonrası Emeklilikte Yaşa Takılanlar İçin Önemli Açıklama!

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın Emeklilikte Yaşa Takılanlar için açıklama yaptı! EYT'ler toplantıda gündeme geldi mi?

Kabine Toplantısı Sonrası Emeklilikte Yaşa Takılanlar İçin Önemli Açıklama!

Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın kabine toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Emeklilikte yaşa takılanlar toplantıda gündeme geldi mi açıklandı!

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Ekonomiden eğitime bir çok konuda önemli açıklamalar yapan İbrahim Kalın, emeklilikte yaşa takılanların gündeme gelip gelmediği ile ilgili gelen soruyu da cevaplandırdı. 

EYT'LER GÜNDEME GELDİ Mİ?

Emeklilikte yaşa takılanlar sorunlarının çözümü için gerek sosyal medya üzerinden gerek TBMM'de gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce de Milletvekilleri tarafından sorunların çözümü için gündeme gelen EYT'ler sorunlarının bir an önce çözülmesini istiyorlar. Yapılacak düzenlemelerle birlikte emekli olmaları istemekteler. 

Bugün yapılan kabine toplantısında emeklilikte yaşa takılanların sorunları gündeme geldi mi? Cumhurbaşkanı İbrahim Kalın yaptığı açıklamada "Bu konu bugün gündeme gelmedi. Hükümetin gündeminde de yok. Gündeme gelince bakılır. Bütçeye üreteceği maliyeti dikkate almak lazım" dedi. Ayrıca Kasım ayında 2. yüz günlük eylem planı da açıklanacak. Yeni eylem planında EYT'lerin sorunları icraat programına gerip girmeyeceği de merak edilmekte. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 19:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALİT gül
HALİT gül - 2 yıl Önce

EYT mecbur çıkaracak lar yoksa oy vermeyeceğim