Jandarma Uzman Çavuş Tayin Başvuruları Başlıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görevli uzman çavuş ve uzman erbaşlar için tayin başvuruları 25 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlıyor.

Jandarma Uzman Çavuş Tayin Başvuruları Başlıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı 81 ilde görevlerine devam etmekte olup bünyesinde binlerce uzman çavuş ve uzman erbaş ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Her sene tüm kamu kurumlarında olduğu gibi Jandarma Genel Komutanlığında da tayin sistemi uygulanmakta ve atanmış oldukları bölgedeki görev süresini tamamlayan askeri personelin tayin istemesi aranmaktadır. Uzman çavuş ve uzman erbaş rütbeli askeri personeller için tayin ekranları açılıyor. 25 Şubat tarihi itibari ile uzman çavuş ve uzman erbaşlar 81 il için tayin isteyebilecek.

TAYİN EKRANLARI AÇILIYOR

Jandarma Genel Komutanlığında görevli uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personeller için tayin ekranları 25 Şubat 2019 tarihi itbari ile başlıyor. Adaylar bu tarihten başlamak üzere istediği bölgeyi seçme hakkına sahiptir. Tayin başvuru yapabilmek için personellerin atanmış oldukları görev bölgelerindeki asgari hizmet süresini tamamlamış olması gerekmektedir. Jandarmada ki alınan askeri personel sayısı giderek arttığı için doğu bölgesinde görev yapıp yine doğu bölgesini tayin edecek kişilerin başvuruları kabul edilmedi. Öyle ki doğu bölgesinde 5 yıl hizmet görevini tamamlamış olan askeri personeller batı illerini yazacak iken yine batı illerinde ki zorunlu görevini tamamlayan adayların da doğu illerini tayin etmelerinin sağlanacağı ön görülmektedir.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 01:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE