Jandarma Genel Komutanlığı Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sitesinden kabul edilen sözleşmeli bilişim personel memur alımı sonuçları açıklandı.

Jandarma Genel Komutanlığı Memur Alımı Sonuçları Açıklandı
Bilindiği üzere Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesinde yer alan personel temin bölümü aracılığı ile çok sayıda askeri personel alımı ilanları kamuoyuna duyurulduğu gibi yine memur ve personel alımına ilişkin duyurular ve müracaatlar da personel temin bölümünden duyurulup kabul edilmektedir.

Sözleşmeli bilişim personeli alımın da toplam 20 kişilik alım yapacağı belirtilmiş ve adayların müracaatları kabul edilmişti. Müracaatların sona ermesi ile başvurusu kabul edilen adayların listeleri 15 Mart 2017 tarihinden kamuoyuna duyurulmuştu. Bilişim personeli alımı sınavı ise 27 Mart 2017 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında yapıldı. Sınavların tamamlanması ile kadrolara hangi adayların müracaat edebileceğinin açıklanması için adaylar meraklı bekleyişini sürdürmekteydi. Sonunda müjdeli haber geldi.

SONUÇLAR DUYURULDU

Sözleşmeli Bilişim personeli sınava hak kazanan adayların ilanı, uygulamalı sınav ve mülakatlarının tamamlanması ile 12 Mart 2017 tarihinde Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesinden sonuçların açıklandığı duyuruldu.

Jandarma Genel Komutanlığı 20 sözleşmeli bilişim personeli memuru alımı sonuçlarını sorgulamak isteyen adayların aşağıda ki linke girmesi ve güvenlik kodu ile T.C. kimlik numaralarını girerek kadrolara yerleşip yerleşemediğini öğrenebilir.

https://app1.jandarma.tsk.tr/PTS_Aday/Aday.aspx

JANDARMA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
ASKERİ İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE