Jandarma En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı en az ilkokul mezunu askeri personel alımı ne zaman yapılacak? Net olarak alımların ne zaman yapılacağına yönelik tarih belli oldu mu?

Jandarma En Az İlkokul Mezunu Askeri Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Jandarma Genel Komutanlığı her sene açık ozisyonları için çok sayıda askeri personel alımları gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz sene çıkarılan OHAL durumunda Kanun Hükmünde Kararnameler KHK ile ilkokul mezunu adaylarının da askeri personel alımına başvurabilmesi için izin verilmişti.

Geçtiğimiz sene Jandarma Genel Komutanlığı en az ilkokul mezunu lojistik branşlı askeri personel alımı gerçekleştirmişti. Peki bu senede askeri personel alımı yapılacak mı? İşin Olsa ekibi olarak Jandarma en az ilkokul mezunu askeri personel alımı ne zaman yapılacak içeriğini hazırladık.

JANDARMA LOJİSTİK ASKER ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı lojistik branşlı yani meslek sınıflı örneğin aşçı, berber, terzi, teknisyen, şöfor vb. gibi kadrolar için en az ilköğretim mezunu askeri personel alımı ne zaman yapılacak? Şu an için İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığından konu hakkında bir duyuru gelmedi ancak alımların bu sene de devam etmesi beklenmektedir.

İLANLAR YAYIMLANINCA BİLGİ VERECEĞİZ

İşin Olsa ekimize sürekli olarak en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı askeri personel alımlarının ne zaman yapılacağı yönünde sorular geldiği için bizlerde ilanlar yayımlandığında anlık olarak sizlere bilgi vereceğiz. Lütfen İşin Olsa kamu sitemizi takip ederek tüm ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 20:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert yılmaz
Mert yılmaz - 5 yıl Önce

Alımlar ne zaman olucak baslasın artık

Mert sever
Mert sever - 5 yıl Önce

Yas sınırı 27 yapıldı mı

Bırmechıl ataist imam
Bırmechıl ataist imam - 5 yıl Önce

Usta uzmanlığa askerlik şartı kaldırıldı dediler ama yapamıyoruz cevap verirseniz sevinirim

Kasım
Kasım - 5 yıl Önce

Gazaltı Kaynakçı ilkokul olsun

Kasım
Kasım - 5 yıl Önce

Gazaltı Kaynakçı ilkokul olsun

Sefa uraz
Sefa uraz - 5 yıl Önce

Yaş sınırlaması varmı?

Hayati yılmaz
Hayati yılmaz - 5 yıl Önce

Alımlar baslasın artık.

Necati amirgan
Necati amirgan - 4 yıl Önce

Berber alimi ne zamn olcak bekliyoruz 0546 454 45 95