Jandarma'da 26 Bin 913 Personel Katılımı İle Huzur ve Güven Uygulaması

Jandarma Genel Komutanlığı Kasım ayında uyguladığı ve 26 bin personelin katıldığı huzur ve güven uygulaması duyuru yaptı.

Jandarma'da 26 Bin 913 Personel Katılımı İle Huzur ve Güven Uygulaması

jandarma Genel Komutanlığından az önce gelmiş olan duyuruya göre hafta sonu yapılan Huzur ve Güven uygulaması hakkında duyuru yapıldı. Bu bağlamda 26 bin 913 personel katılımı ile yürütülen huzur ve güven uygulaması ile Türkiye Geneli 81 ilde kontrol yapılmıştır. 09 Kasım 2019 tarihine gerçekleştirilen kontrollerin sonuçları 11 Kasım 2019 tarihinde Jandarma genel Komutnalığı üzerinde duyurulmuştur.

Jandarma yaptığı duyuruda " Genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması maksadıyla; kamu kurum ve kuruluşları civarında, stratejik öneme haiz bölgelerde, özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulundukları yerlerde Türkiye Huzur Güven Uygulaması gerçekleştirilmiştir" şeklinde ifade etti.

Bu yönde Türkiye Geneli 81 ilde yürütülen Huzur ve Güven Uygulaması ile 3730 Araca İşlem yapılmış, 4 Tabanca bulunmuş, Çok miktarda Uyuşturucu Madde ele geçirlildi, 10 Av tüfeği bulundu, 21 bin 68 umuma Açık Yer kontrol edilmiş ve 891 Şahıs yakalanmış. Bu yönde huzurumuzu sağlayan Jandarma bu işlem için 26 bin 913 perosnel katılmıştır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE