Jandarma Astsubay Alımı Kılavuz İlanı Bekleniyor

Jandarma Genel Komutanlığı 2019 yılı astsubay alımı kılavuz ilanı bekleniyor. Resmi kılavuz ne zaman yayımlanacak?

Jandarma Astsubay Alımı Kılavuz İlanı Bekleniyor

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Jandarma Genel Komutanlığı Türkiye'nin 81 ilinde operasyonlarına devam etmekte olup açıkta olan tüm pozisyonlarının doldurulması için askeri personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. 2019 yılında rütbeli askeri personel alımları ne zaman başlayacak soruları merakla yanıtını beklerken geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde yapılan duyuru ile astsubay alımı yapılacağı belirtildi ancak resmi kılavuz kamuoyuna duyurulmadı. Peki 2019 yılı astsubay alımı kılavuzu ne zaman açıklanacak?

RESMİ KILAVUZ NE ZAMAN YAYIMLANIR

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığnın resmi internet sitesinde 2019 yılı astsubay alımına ilişkin ilan yayımlandı ve astsubay alınacağı belirtildi. Ancak başvuru şartları ve başvuru koşullarının sadece bir kısmını içeren 2 sayfalık bir duyuru metni yayımlandı yani resmi kılavuz yayımlandı. Resmi kılavuzun tamamı yayımlanmadığı için bölüm şartları, KPSS şartları, sicil detayları, eğitim şartları, başvuru koşulları gibi bilgiler bilinmiyor. Jandarma Genel Komutanlığı öğrenci alımı bölümünden başvuruların 25 Şubat tarihi saat 00.00 itibari ile başlayacağı belirtilmektedir. Bu sebepten dolayı bu gece ya da yarından itibaren resmi kılavuzun kamuoyuna duyurulması ve adayların da buna göre başvurularını gerçekleştireceği ön görülmektedir. Jandarma Genel Komutanlığı astsubay alımı ilanı ya da kılavuzu yayımlandığında isinolsa.com sitemiz aracılığı ile sizlere paylaşacağız.

ASTSUBAY ALIMI VE HABERLERİNİ BU SAYFALARDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali yilmaz
Ali yilmaz - 2 yıl Önce

Koy korucu ne zaman yapilcak