İzmit'te Gece Yarısı Silahlar Konuştu!

Dün gece yarısı İzmit'te bir kafeteryada yaşanan olayda iki kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre aralarında husumet olduğu anlaşılan iki kişi arasında başlayan kavga sonunda silahlar konuştu işte ayrıntılar.

İzmit'te Gece Yarısı Silahlar Konuştu!

Dün gece yarısı izmit'te bir kafeteryada yaşanan olayda iki kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre aralarında husumet olduğu anlaşılan iki kişi arasında başlayan kavga sonunda silahlar konuştu işte ayrıntılar.

 

SİLAHLAR KONUŞTU


Olay Acısu Mevkii'nde bulunan bir kafeteryada geceyarısı meydana geldi. Selçuk Tan aralarında daha önceden anlaşmazlık bulunduğu belirtilen iki kişiyi burada görünce pompalı tüfekle ateş etti. Olayda, Kamer İnce ve Gökhan Erkan adlı kişiler yaralandı. Yaralılar çağrılan 112 Acil servis ambulansıyla Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı belirlendi. Kaçan Selçuk Tan, daha sonra yaralıların durumunu merak edip geldiği Seka Devlet Hastanesi'nin acil bölümünde polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE