İzmir Referandum Sonuçları! Evet - Hayır Oy Yüzdesinde Son Durum Nedir

İzmir ilinde kullanılan oyların sayımları yapılmaya devam ediyor. İzmir referandum sonuçlarında ve evet, hayır oy yüzdelerinde son durum nedir? Canlı sonuçlar geldikçe aktaracağız.

İzmir Referandum Sonuçları! Evet - Hayır Oy Yüzdesinde Son Durum Nedir
Türkiye geneli oy kullanma işlemleri tamamlandı ve oy sayımları yapılmaya başlandı. Sonucunun en çok merak edilen illerinden bir tanesi bilindiği üzere İzmir'dir. İzmir'de parti olrak genel de CHP'nin önde olduğu görülse de yine İzmir'de AKP ve MHP taraftarlarının da yoğun olduğu bilinmektedir. Liderler ve tüm Türkiye izmir referandum sonuçlarını büyük bir merak ile takip ediyor.

İZMİR REFERANDUM EVET HAYIR OY ORANLARI VE REFERANDUM SONUÇLAR

Evet: %37 (Yeni sonuçlar geldikçe süreli olarak güncellenecektir)
Hayır: %63 (Yeni sonuçlar geldikçe sürekli olarak güncellenecektir.)
Açılan Sandık Yüzdesi: %10 (Yeni sonuçlar geldikçe sürekli olarak güncellenecektir.)


TÜRKİYE GENELİ REFERANDUM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
ANKARA REFERANDUM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
İSTANBUL REFERANDUM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarı da belirtilmiş olan oy oranları ve açılan sandık yüzdesi sürekli olarak güncellencektir. Bu sayfa aracılığı ile sizlerde İşinOlsa ekibinin almış olduğu verileri sürekli olarak inceleyebilir ve İzmir referandum sonuçlarını canlı şekilde takip edebileceğiniz gibi yine İzmir evet hayır oy oralarını oy yüzdelerini de görebilirsiniz.
TÜM GÖZLER İZMİRDE
İzmir'de bulunan seçmen sayısının fazla olması ve İzmir'in tüm partiler için önem arz etmesinden dolayı liderler ve tüm seçmenler İzmir'i yakından takip etmeye devam ediyor. Bizlerde sizin için İzmir referandum sonuçlarını canlı takip etmekteyiz ve gelen sonuçları size yukarıda belirtilmiş olan panel aracılığı ile ileteceğiz. İşinOlsa aracılığı ile İzmir referandum evet hayır oy yüzdelerini görebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2017, 12:35

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE