İstanbul Yeni Havalimanına İGA Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

29 Ekim tarihinde açılışı yapılan İstanbul Havalimanı işletme şirketi İGA çok sayıda personel alımı yapacak. Lise mezunu tecrübeli tecrübesiz personel alım detayları haberimizde.

İstanbul Yeni Havalimanına İGA Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

İGA personel alım ilanları açıkladı!

İstanbul Havalimanına personel alımı yapacak. 2013 yılında başlayan Havalimanı 5 yıl sürenin ardından faaliyete geçti. Dünyanın en büyük havalimanında personel olarak görev almak isteyen adaylar, başvurulara yoğun ilgi gösteriyor. Kariyer ilan sitesi üzerinden açıklanan ilanlara göre lise mezunu tecrübeli ya da tecrübesiz personeller istihdam edilecek.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;

5188 Sayılı kanunda belirtilen özel güvenlik sertifikasına sahip adaylar için 35 yaşını geçmemiş, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim becerisine sahip, vardiyalı olarak görev yapabilecek. Erkek adayların askerliğini tamamlamış, boy kilo orantılı kadın ve erkek özel güvenlik görevlileri alınacak. Adaylar İGA güvenlik hizmetleri birimde 25 yıl süre ile çalışabilecekler.

BAŞVURULAR;

Temizlik Görevlisi, Muhasebe ve Finans Müdürü, yangın Alarma ve Ses Yayın Sistemleri Mühendisi, at Hizmetleri Şefi, Rezervasyon Sorumlusu, Satış Müdürü, tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Yiyecek İçecek Şefi, Aşçı, Teknik Bakım Elemanı pozisyonlardaki alımlara başvurular devam ediyor. Diğer kadrolarda yapılacak alımları için lise mezunu, tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuru yapabilecekleri bir çok pozisyonlarda alımlara başvurular için aşağıdaki linkten erişim yapılabilecek.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/E4pQpm 

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
FARUK
FARUK - 2 yıl Önce

bu işleri mevzuniyete göre ayırsaız

Hasan  Sahin
Hasan Sahin - 2 yıl Önce

Is ariyorum

Ömer şen
Ömer şen - 2 yıl Önce

İş ariyorum

Fatma nacakcı
Fatma nacakcı - 2 yıl Önce

Çay temizlik yemek işi arıyorum

Fatma nacakcı
Fatma nacakcı - 2 yıl Önce

İş arıyorum

İSMAİL Hacıhaliloğlu
İSMAİL Hacıhaliloğlu - 2 yıl Önce

1986 yıl Trabzon of dogumlu İstanbul Bahçelievler de ikamet etmekteyım 18 yıllık oto eloktromekanik ustasıyım ustalık belgesi usta öğreticilik belgelerim var ayrıyetten çalışmış oldugum özel servis de servis şefi olarak devam edtmekteyım bünyenizde yer almak istiyorum saygılar sunarım tel 0543 223 01 08