İstanbul Adayı İmamoğlu : " Benden daha fazla çalışanı... "

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, yaptığı konuşmasında kendisinden daha fazla çalışanın bulunamayacağını aktararak, horon ekibinin dansına eşlik etti...

İstanbul Adayı İmamoğlu : " Benden daha fazla çalışanı... "

İBB adayı Ekram İmamoğlu adaylık süresi ve görev süresi boyunca kendisinden daha fazla çalışanın bulunamayacağını ifade ettiği konuşmasında, önemli açıklamalara yer verdi. Açıklamasında herkesten fazla çalışmayan kişilerin liderlik yapamayacağını, sabahın en erken saatlerinden itibaren görevinin başında olacağını aktardı. Açıklamasında " Herkesten çok çalışmayan, süreçlere liderlik yapamaz. İstanbul'da benden daha fazla çalışan bulamayacaksınız. Sabahın en erken saatinden, gecenin en geç saatine kadar koşturan, akıldan ve bilimden yana, herkesin fikrine değer veren bir süreç yöneteceğiz. Çok çalışmanın ana prensip olduğunu ve zamanın çoğunu sahada geçirmenin önemli olduğunu unutmayacağız. Seçmenle konuşmalı, seçmenin gözünün içine bakmalı, kalbine hitap etmeli ve onu dinlemelisiniz. Siz karşınızdaki vatandaşı dinlemeden onun sizi dinlemesine asla imkân sağlayamazsınız. " ifadelerine yer verdi.

Çok çalışmak ana prensip

2019 mart yerel seçimler için adaylığı duyurulan Ekrem İmamoğlu' nun açıklamalarında, çok çalışmanın ana prensip olduğu ifadeleri dikkat çekerken; horon ekibinin gösterisine katılıp onlarla horon gösterisi yapması izleyenlerden büyük ilgi gördü. Pendikte gerçekleştirilen gösteride renkli görüntülere de ev sahipliği yapıldı. Çok sayıda haber platformunda ve sosyal medya paylaşımında yer alan görüntüler, ilginç paylaşımlara neden oldu. Sosyal medyada ilgi gören bu horon gösterisine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 20:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuran akkoc
Kamuran akkoc - 2 yıl Önce

Kimsenin belediyede devlette calıstıgı yok çal çırp yalakalık anca