İsrail Gazze'yi Yine Vurdu!

İsrail,Gazze'ye hava saldırsı düzenledi.Alınan bilgiye göre israil ordusu savaş uçağı,Gazze'nin kuzeyinde bulunan Hamas'ın silahlı kanadı olarak ta bilinen İzzeddin el-Kassam Tugayları'nın eğitim alanına bomba yağdırdı.

İsrail Gazze'yi Yine Vurdu!

İsrail,Gazze'ye hava saldırsı düzenledi.Alınan bilgiye göre israil ordusu savaş uçağı,Gazze'nin kuzeyinde bulunan Hamas'ın silahlı kanadı olarakta bilinen İzzeddin el-Kassam Tugayları'nın eğitim alanına bomba yağdırdı.

İsrail ordusuna ait bir savaş uçağının, Gazze'nin kuzeyinde Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'nın eğitim alanına hava saldırısı düzenlediği bildirildi. Saldırı sonucu çevredeki binalarda hasar meydana gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı. İsrail ordusu ise Gazze Şeridi'nden ülkenin güneyindeki Askalan kentine üç, Sderot yerleşim birimine de bir roket atıldığını iddia etmişti. Sabah

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 22:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE