İŞKUR; Türk Telekom'a 2 Bin 500 Personel Alınacak!

Türkiye İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya sosyal Medya'dan yaptığı açıklamayla Türk Telekom'a 2 Bin 500 personel alımı yapılacağını açıkladı. Türk Telekom alımları ne zaman yapılacak? yapılan açıklamaya ilişkin detaylar..

İŞKUR; Türk Telekom'a 2 Bin 500 Personel Alınacak!

Türk Telekom’a 2 Bin 500 personel alımı yapılacak. Müjde Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü tarafından verildi. İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Uzunkaya Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany ile istihdam işbirliği törenine katıldı. 

TÜRK TELEKOM'A PERSONEL ALIMI

İŞKUR sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaya göre Türk Telekom'a personel alımı yapılacağı müjdesi verildi. Türk Telekom ile istihdam işbirliği törenine Ulaştırma bakanı Ahmet ARSLAN, Türk İş Genel Müdürü Ergün ATALAY ve İŞKUR Genel Müdürü Cager UZUNKAYA katıldı. Yapılan işbirliği kapsamında Türk Telekom'a 2.500 personel alımı yapılacak. Alım yapılacak olan personeller tekniker pozisyonunda olacak. Personel alımının ne zaman yapılacağına ilişkin ise henüz bir açıklama yapılmadı. İşin olsa ekibi olarak Türk Telekom'a 2,500 tekniker alımına ilişkin yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 20:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSİM ÖNEMLİ DEĞİL Kİ.......
İSİM ÖNEMLİ DEĞİL Kİ....... - 5 yıl Önce

Yaş sorununu çözün ne olur ALLAH RIZASI İÇİN!....35'TEN SONRA HAYAT YOK MU GÜZEL ÜLKEMDE? ....Eğer öyleyse YAŞAMAYALIM!.....

Yok
Yok - 5 yıl Önce

Hep yalan dolan inanmayın kanmayın bu cakallara

vatandaş rıza
vatandaş rıza - 5 yıl Önce

alım yapılacak pozisyon sadece tekniker pozisyonunda olacaktır diyor... hep yalan haberler..devletin oyalama ve uyutma politikaları....

Nevzat
Nevzat - 5 yıl Önce

Alım ne zaman olacak birde okul düzeyi ne olacak birde engelli alımı varmı orta okul engelli mesela

ismail
ismail - 5 yıl Önce

ne zamana kadar alımlar ve nereye başvuracagız

Adımın ne önemi var
Adımın ne önemi var - 4 yıl Önce

Başvuru nezaman olacak tarih verilsin istiyoruz. Bir bakıyoruz birgün sonra başvuru bitecek. O zaman yayınlıyor onudaislerinden dolayi gorebilirsen.

kader
kader - 4 yıl Önce

Bize başvuru tarihi ne zaman hangi şartlar aranıyor. Bu konuda bilgilendirir.