İŞKUR İstihdam Garantili Kurs Veriyor! Kurs Boyunca Günlük 45 TL Para Yardımı

İŞKUR aracılığı ile istihdam garantili kurslara başvurular sürüyor. Adaylar hem iş sahibi oluyor hemde günlük 45 TL'ye kadar para yardımı alıyor.

İŞKUR İstihdam Garantili Kurs Veriyor! Kurs Boyunca Günlük 45 TL Para Yardımı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR işsizliğin önüne geçilmesi için önemli çalışmalarını gerçekleştirerek özel sektör ve kamu kurumlarının ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu gibi yine her hangi bir vasfı olmayan eğitim aldığı halde yine iş bulamayan kişiler için istihdam garantili kurslar düzenlenmektedir.

İŞKUR üzerinden istihdam garantili kurslara İşin Olsa ekibi olarak baktığımızda farklı pozisyonlar için bay / bayan kurslar verildiği ve kurs sonunda adaylara iş garantisi sunulduğunu öğrendik. Kursa katılan adaylara hem iş garantisi sunuluyor hemde günlük 25 TL ile 45 TL arasında para yardımı yapılıyor. Peki pozisyonlar nelerdir?

HANGİ POZİSYONLARDA EĞİTİM VERİLİYOR?

İŞKUR üzerinden istihdam garantili kurslar düzenleniyor. Peki hangi pozisyonlar için eğitimler veriliyor? Buna göre Dokuma Konfeksiyon Makineci, Kesimci (Konfeksiyon), Dondurma Üretim Elemanı Kadın Giysileri Dikim Elemanı( Düz Dar Etek- Kadın Pantolonu-Bluz- Elbise-Fantezi Elbise), Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Kesim Kontrol İşçisi, Elektrik Tesisatçısı ve Düz Dikiş Makineci gibi pozisyonlar için istihdam garantili kurslar verilmektedir. Peki adaylar bu kurslara nasıl katılabilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden istihdam garantili kurslar veriliyor peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir? Buna göre adayların https://goo.gl/mNmDYB linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Bu link aracılığı ile karşılarına çıkacak olan sayfada kurs türünü MEK istihdam garantili yapacak olan adaylar istediği kursu görüntüleyebilir ve müracaatlarını yapabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 15:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
emir
emir - 1 yıl Önce

günlük verdikleri parayı topladığında aylık asgari ücretin altında bi para veriyolarmış bu para neye yeter ki zaten asgari ücret kimseye yetmiyor işkura gidiyoz böyle bişey yok diyolar kime güvenicez kime inanıcz şaşırdık

kezban
kezban - 1 yıl Önce

devlet. parayı çok bulmus herseye paralar veriyor