İŞKUR İş Garantili Eğitim İçin Yüzlerce Aday Alımı Yapılıyor

İŞKUR iş garantili eğitim programı için yüzlerce aday alımı yapıyor. Eğitim sonun da adaylara iş garantisi sunulmaktadır.

İŞKUR İş Garantili Eğitim İçin Yüzlerce Aday Alımı Yapılıyor

Faaliyetlerine devam etmekte olan İŞKUR, işsizler için iş bulmaya ve özel, kamu sektörü kuruluşları için personel ilanları yayımlamaya devam ettiği gibi yine iş garantili eğitim programlarına da yüzlerce adaylar alımı gerçekleştirmektedir.

İŞKUR iş garantili eğitim farklı meslek grupları için düzenlenmekte olup alınan adaylara 2 ay eğitim verilmektedir. 2 aylık eğitimi tamamlanması ile adaya eğitim verildiği meslek grubu için iş bulunmaktadır. İŞKUR iş garantili eğitim içi yüzlerce aday alımı yapıyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

İŞKUR iş garantili eğitime başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Öğrenci ve mezunlar için başvurular alınmakta olup adayların ilköğretim ve üstü mezun olması gerekiyor.

KURS DETAYLARI

İŞKUR iş garantili eğitim detayları nelerdir? Buna göre iş garantili eğitim süresi 2 aydır. 2 ay boyunca düzenli olarak eğitimler verilmekte ve eğitimin sonunda adaya verilmiş olan meslek grubu için iş bulunmaktadır. Kurs ücreti 450 TL olup bu kurs ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Adaylara eğitimler özel sektör kuruluşlarınca verildiğinden dolayı kurs ücreti alınmaktadır.

Kurs olmadığı tarihlerde ücret daha yüksek olmak ile beraber kurs tarihlerinde ücret 450 TL'dir. Adaylar İŞKUR iş garantili eğitime katılarak meslek gruplarına yönelik eğitimler alabilir ve eğitimlerinin sonunda ilgili meslek gruplarına göre kendilerine sunulan işlerde istihdam etmektedir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
sevgi
sevgi - 3 yıl Önce

vatandaşları 450 tl mahkum edıyorsun yazık ya

hakan
hakan - 3 yıl Önce

fabrika yapacağına cami yapıyor.İnsanlar gelip iş bulmak için dua etsin diye