İŞKUR'dan Annelere Günlük Harçlık

İŞKUR'da bulunan kişiler tarafından hazırlanarak bir proje haline gelen annelere günlük harçlık projesi hayata geçmeye hazırlanıyor. İŞKUR kapsamında gerçekleşecek proje iş gücüne katkı da bulunan her anneye günlük olarak 70 TL veriliyor. Detaylar haberimizde...

İŞKUR'dan Annelere Günlük Harçlık

Çalışma Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile birlikte İŞKUR'un ortak yürüttüğü "İş'te Anne" projesi kapsamında annelerin sorumluluklarından feraget etmeden iş hayatlarına devam etmeleri ayn zamanda da para kazanmları sağlanacak.

Hem bakanlığın hem de İŞKUR'un desteklemiş olduğu bu proje kapsamında anneler İşbaşı Eğitim programlarına sevk edilerek gittikleri her gün için günlük olarak 70 TL ödeme alabilecek. Alacak oldukları maaşları kapsamında aynı zamanda da annelerin iş kazaları, meslek hastalığı ve genel sigorta primleri ile ilgili hakları olan ücretlerden İŞKUR tarafından ödenecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

İŞKUR tarafından hayata geçirildiği İş'te Anne projesi kapsamında başvuruların Türkiye çapında her ilde bulunan İŞKUR il merkezlerine giderek çocuğa ait nüfus cüzdanı aslı ve kreş ya da gündüz bakımevi faturası ile başvuru yapabilecekleri belirtildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gūlsen sen
Gūlsen sen - 1 yıl Önce

Ūc cocuhumvar callşlyom yirmi sekiz senelik evliyim ama sikortam yok temizliye ve cocuk bakmaya veyaşllkadln baklyorum ama hic sikortam olmadl