İŞKUR'da 125 Bin Kişilik İş İlanı Bulunuyor! İŞKUR İş İlanları

İŞKUR tüm Türkiye geneli toplam kaç bin kişiye iş veriyor? İŞKUR iş ilanları nelerdir? İŞKUR'un resmi internet sitesinde toplam 125 bin kişilik iş ilanı bulunuyor.

İŞKUR'da 125 Bin Kişilik İş İlanı Bulunuyor! İŞKUR İş İlanları
Faaliyetlerine devam eden özel sektör ve kamu kuruluşların ilanlarını yayımlamakta olan İŞKUR her sene yüz binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Bilindiği üzere genel olarak İŞKUR'da bulunan ilanlar 10 gün boyunca başvurulara açılır ve 10 gün sonunda kapanır.

İŞKUR'un iş ilanlarına adaylar bulundukları ilde ki İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinden başvurabildiği gibi yine İŞKUR'un resmi internet sitesinden de adaylar istedikleri pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir. Peki İŞKUR üzerinden kaç bin kişiye iş veriliyor? İŞKUR iş ilanları.

125 BİNE YAKIN İŞ İLANI

İŞKUR'un resmi internet sitesinde ki veriler incelendiğinde toplam 125 bine yakın iş ilanının bulunduğu görülmektedir. Bu ilanlar arasında özel sektör firmalarının alım ilanları bulunduğu gibi yine kamu kurumlarının da iş ilanları bulunmaktadır. Peki İŞKUR'un iş ilanlarına adaylar nasıl müracaat edebilir.NASIL MÜRACAAT EDİLİR

İŞKUR'un resmi internet sitesinde yer alan 125 bine yakın iş ilanına müracaat edecek olan adayların öncelikle ''www.iskur.gov.tr'' adresine girmesi gerekmektedir. Sayfayı aşağıya indirdiğiniz de açık iş ilanları bölümünü adaylar görecektir. Burada toplam açık iş ilanı bulunmaktadır.
Bu rakamın üstüne tıklayacak olan adaylar tüm iş ilanlarını sorgulayabilir ve istediği iş ilanları için kendi illerinde alım yapılıyorsa İŞKUR müracaat merkezlerinden ya da İŞKUR'un resmi internet sitesi aracılığı ile başvurularını yapabilir.

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevim yılmaz
Sevim yılmaz - 4 yıl Önce

Çok acil bir işe ihtiyacım var

dursun karakaya
dursun karakaya - 4 yıl Önce

Acil iş arıyorum numaran 5393536951

Bahar  mete
Bahar mete - 5 yıl Önce

Ortaokul

mehmet sener
mehmet sener - 4 yıl Önce

Bıktık kardeşler urfa çok kötü haldeyiz Is yok nasıl edeyim Is bulamıyorum

Sevim yılmaz
Sevim yılmaz - 4 yıl Önce

Çok acil bir işe ihtiyacım var

dursun
dursun - 4 yıl Önce

Acil iş arıyorum numaran 5393536951

dursun
dursun - 4 yıl Önce

Acil iş arıyorum numaran 5393536951

Havva bektaş
Havva bektaş - 4 yıl Önce

Acil iş arıyorum numaram 05388961409


SIRADAKİ HABER