İŞKUR Büro Memuru Alımı Sonuçlarının Açıklanması Bekleniyor!

İŞKUR Büro Memur kadrosunda personel alımı sonuçlarını henüz açıklamadı. Adaylar büro memuru sonuçlarının bir an önce açıklanmasını istemekteler! Peki sonuçlar ne zaman açıklacak?

İŞKUR Büro Memuru Alımı Sonuçlarının Açıklanması Bekleniyor!

Adaylar, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığına bağlı Türkiye İş Kurumu büro memuru kadrosundaki memur alım sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmekler!

Bilindiği gibi İŞKUR Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatlarının personel ihtiyacının giderilmesi için büro memuru kadrosundaki alımlar için 4 Temmuz tarihinde başvuruları aldı. Bunun üzerinden çok zaman geçmesine rağmen sonuçların açıklanması adayların iş başvurularında plan yapamamasına neden olmakta. Adaylar gelecek sonuçları merakla takip etmekler. İŞKUR henüz resmi bir açıklama yapmadı ve adaylar ne zaman açıklanacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmasını istemekteler.

İŞKUR'un yaptığı alımlardan sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı alımı için 18 Eylül tarihinde sonuçlar açıklandı ve kazanan adaylar belli oldu. Sözlü sınav tarihinde yapılacak mülakatların açıklanmasının ardından kesin adaylar belli olacak. İŞKUR büro personeli alımlarını da yakın zamanda açıklaması bekleniyor. İşin olsa ekibi olarak sonuçlar açıklanır açıklanmaz adayların bilgisine sunacağız. İşin olsa mobil uygulamasını indirerek sonuçlardan anında haberdar olabilirisiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinirli
Sinirli - 2 yıl Önce

Aylardır hiç bir açıklama yapılmadı. Bu kadar uzatılmasının hiç bir mantıklı açıklaması yok. Bu kadar uzun sürmemeliydi. Resmen umut tacirliği yapılıyor.

Melek
Melek - 2 yıl Önce

Insanlar bu kadar bir beklenti icersindeyken bu açıklamanın gelmemesi sınır bozucu bir şeyyy!!!

Melek
Melek - 2 yıl Önce

İnsanlar bu kadar bir beklenti içersindeyken bu açıklamanın gelmemesi sinir bozucu bir şeyyy!!!

Melek
Melek - 2 yıl Önce

İnsanlar bu kadar bir beklenti içersindeyken bu açıklamanın gelmemesi sinir bozucu bir şeyyy!!!

Efsa
Efsa - 2 yıl Önce

Aylar geçti bir açıklama yok. Dalga geçiyorlar galiba bunun başka bir açıklaması yok.

Coşkun
Coşkun - 2 yıl Önce

Acıklansın artık yaa