İŞKUR Bünyesinde Büro Personeli Olarak 445 Yedek Listeden Atandı!

İŞKUR bünyesinde istihdam edilmek üzere idari sözleşmeli büro personeli alımı asıl aday sonuçları açıklandı. İŞKUR 21 Haziran 2018 tarihinde açıklanan sonuçların ardından ilk yedek yerleşmesi yaptı ve kazanan adayların evrak teslimi için süre verildi.

İŞKUR Bünyesinde Büro Personeli Olarak 445 Yedek Listeden Atandı!

Türkiye İş Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere idari sözleşmeli büro personeli alımı yapılacak.

21 Haziran tarihinde İŞKUR üzerinden ilan edilen açıklamaya göre asıl listeden kazanan adaylar belirlenmişti. Yeni açıklamaya göre asıl listeden kazanan ve çeşitli nedenlerle göreve başlamayn adaylar yerine yedek listeden kazanan adaylar evrak teslimi yapmaları istenildi.

445 ADAY İÇİN YEDEK ATAMA;

25 Ocak tarihi mesai bitimine kadar sonuç listesinde belirtilen adreslere şahsen olarak gerekli olan evrakların teslim edilmesi gerekmektedir.

Yedek listeden atama bekleyen adaylar dikkat. İŞKUR üzerinden yapılan açıklamada her ayın ilk iş günü ile 15. Günü tatil olması halinde sonraki iş gününde ihtiyaç olması halinde yedek listeden personel alımı için duyuru yapılabilecek. Adaylara ayrıca tebligat yapılamayacağından resmi internet sitesi üzerinden yapılacak açıklamaları takip etmeleri gerekmektedir.

Büro personeli kadrosunda yedek listeden İŞKUR genel merkezi ile il ve ilçelerde bulunan hizmet merkezlerinde il müdürlüklerinde göreve başlayacak aday sayısı belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre 445 aday ilk yedek sonuçlara göre göreve başlayacak. 2. Yedek yerleştirme sonuçları için işkur resmi internet sitesini takip edebilirsiniz.

İSTENİLEN EVRAKLAR;

Yedek atama sonuçları için tıklayın

Yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın poyraz
Aydın poyraz - 2 yıl Önce

İş arıyorum

Hülyafdan
Hülyafdan - 2 yıl Önce

Otomasyoncu başvuruları ne zaman olacak (hasta kayıt kabul)