İnternetten Ek İş Kazanma Fırsatı.. 100 Bin Lira Kazandı..!

Milyonlarca kişi oturduğu yerden meslek edinmeye hatta işe gitmeden sadece evden dünyalarca para kazanma peşinde.. Bu tip örneklerden en iyisi ek gelir ile oturduğu yerden sadece evden çalışarak dünya kadar para kazanmış olması.. Evden oturarak sadece internete bağımlı kalarak 100 bin Tl para kazanan kişinin detayları haberimizde...

İnternetten Ek İş Kazanma Fırsatı.. 100 Bin Lira Kazandı..!

Türkyie'deki ekonomik şartlar sebebiyle normal çalışma şartlarından memnun olmayan birçok kişi bulunmaktadır. Birçok kişi ek iş fırsatları arayarak evinden oturarak para kazanmanın peşine düşmektedir. Aylık kazancının üzerine yapılan ek işler ile destek çıkan kişiler, gelirini artırarak daha rahat bir şekilde yaşamaktadır. Ek iş fırsatlarını iyi bir şekilde takip eden vatandaşlar iyi iş imkanları ararken, hem kendilerini yormayacak hem de iyi para kazanabilecekleri birçok iş fısatı aramaktadır. Bu fırsatları iyi şeklilde takip ederek kazancına ekstra bir gelir sağlan vatandaşlardan biri de Adana'nın İmamoğlu ilçesinden çıkmıştır. Ek iş olarak yaklaşık 100 bin lira kazanan vatandaş, yaptığı açıklama ile birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur.

Kaz Üretimi ile Tahmininden Büyük Para Kazandı

İnternet üzerinden sağladığı ek iş geliri ile birlikte kendi elinde bulunan 5 dönüm arazisini kaz çiftçiliği konusunda kullanmaya başlayan vatandaş, 3 yıldır gerçekleştirmiş olduğu yatırım ile birlikte 200 kaz ile ek işe başlamış oldu. 2 bin kaz üretimi ile gerçekleştirdiği yumurta sezonununda hedefini 10 bin yumurtaya çıkaran vatandaşımız bu yumurtalardan 100 bin TL ek gelir sağlamayı hedeflediğini aktardı. İnternet üzerinden yaptığı iyi bir yatırım ile birlikte 200 kaz ile işe koyulan ardından yaptığı 25 Bin TL'lik yatırım ile işleri büyüten vatandaşımız bu kazlardan yumurta, et üreterek para kazanmaya başladı. Üretilen ürünleri kendi belirlediği fiyata sayan vatandaşımız tüm üretimlerden yaklaşık olarak 100 bin Tl getiri bulunmaktadır. Hobi olarak ek gelir haline getirilen bu durum kazandığı paranın üstüne çok iyi bir miktar eklediğinden geçimini en iyi şekilde sağlamaktadır. 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 22:21
YORUM EKLE