İnşaat Mühendisleri Devlet Su İşleri’nden 300 Atama Bekliyor

İnşaat Mühendisleri Twitter’da atama kampanyası başladı. Devlet Su İşleri’nden atama bekleyen adaylar kurumdan 300 kişilik kadro bekliyor.

İnşaat Mühendisleri Devlet Su İşleri’nden 300 Atama Bekliyor

İnşaat mühendisi alımları için sosyal medya üzerinden harekete geçen adaylar Twitter üzerinden çalışma başlattı. Adaylar #dsi300inşaatmühendisi etiketiyle yaptıkları kampanyayla personel alım taleplerini dile getirdi.

Sosyal medya üzerinden bir araya gelen ve devlette kadro bekleyen inşaat mühendisleri Devlet Su İşleri’nden 300 kadro bekliyor. 2018 yılı bitmeden kadronun verilmesini bekleyen adaylar yaptıkları paylaşımlarla ses getirmek istiyor.

KADRO TALEBİ SOSYAL MEDYADA

Devlet Su İşleri 995 kadro için yakın zamanda ilana çıkacağı biliniyor. İnşaat mühendisleri de ilana çıkılmadan bekledikleri atama sayısını ileterek yetkililerin çağrılarına cevap vermesini istiyor.

Öte yandan sosyal medya üzerinden başlayan harekete diğer mühendisler de destek vererek kadro taleplerine destek oldu.

Sosyal medyadan yapılan çağrının ne zaman yanıt bulacağı ise merak konusu. Konuyla ilgili gelişmeleri isinolsa.com ekibi olarak takip edip sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice çevik
Hatice çevik - 2 yıl Önce

Bizlerde alım istiyoruz gıda mühendisi alımı acaba kadro ne zaman açılacak eğer ihtiyaç yoksa gıda mühendisi bölümleri kapatılsın işsiz gıda mühendisi ordusu oluşmasın

Merve Özen
Merve Özen @Hatice çevik - 2 yıl Önce

Kesinlikle katılıyorum kardeşim madem ihtiyaç duyulmuyor kapatsınlar bölümünüzden sonrakiler yaşamasınlar bu durumu

Hatice çevik
Hatice çevik - 2 yıl Önce

psikolog alımlarıda olur inşAllah

Ziraat
Ziraat - 2 yıl Önce

Ziraat mühendisi alımı yapılsın artık ya