İmam hatipte, dayak iddiası ortalığı karıştırdı

Bursa'da rkadaşı ile kavga ettiği gerekçesiyle Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu'nda Müdür Yardımcısı Y.Ç. tarafından dövüldüğü iddia edilen öğrencinin iç kanama riski olduğu için hastanede gözetim altında olduğu öğrenildi.

İmam hatipte, dayak iddiası ortalığı karıştırdı
Bursa'da rkadaşı ile kavga ettiği gerekçesiyle Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu'nda Müdür Yardımcısı Y.Ç. tarafından dövüldüğü iddia edilen öğrencinin iç kanama riski olduğu için hastanede gözetim altında olduğu öğrenildi.BURSA’da Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu'nda Müdür Yardımcısı Y.Ç. tarafından arkadaşı ile kavga ettiği gerekçesiyle dövüldüğü ve idrarından kan geldiği öne sürülen 11 yaşındaki H.İ.A., getirildiği hastanede 'iç kanaması geçirme' tehlikesine karşı 3 gündür müşahade altında tutuluyor.
Olay Merkez Yıldırım ilçesi Değirmenönü Mahallesi'ndeki bulunan Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu'nda geçen pazartesi günü meydana geldi. İddiaya göre okuldaki güvenlik kameralarını izleyen Müdür Yardımcısı Y.Ç., 5'nci sınıf öğrencisi H.İ.A.'nın koridorda bir arkadaşı ile kavga ettiğini gördü. Bunun üzerine Y.Ç., iddiaya göre yanına çağırdığı iki öğrenciden H.İ.A.'yı "Sen sürekli kavga ediyorsun" diyerek önce azarladı, daha sonra da tekme tokat dövdü. 

İDRARINDAN KAN GELDİ

Tuvalete giden H.İ.A. idrarından kan geldiğini görünce durumu öğretmenlerine söyleyip evine gitti. Ailesi tarafından Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne götürülen H.İ.A. iç kanama ihtimaline karşı müşahede altına alındı. Olayı öğrenince hastaneye gelen öğrencinin ailesi, çocuklarına verilen 'Darp' raporu ile Cumhuriyet Savcılığı'na gidip müdür yardımcısından şikayetçi oldu. 

Hastanede çocuğunun başından ayrılmayan baba Sıddık Adanur, müdür yardımcısının çocuğunu dövmeye hakkı olmadığını belirtip bu işin peşini bırakmayacaklarını söyledi. Sıddık ÜAdanur, "Müdür yardımcısı çocuğuma vurmuş. Oğlum da tuvalette idrarından kan geldiğini görünce izin alıp eve gelmiş. Doktorlar iç kanama ihtimaline karşı üç gündür hastanede bekletiyorlar. Müdür yardımcısından şikayetçiyiz" diye konuştu.

DÖVMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞ

Okul yönetcileri, müdür yardımcısı ile konuştuklarını belirtip, "Müdür yardımcısı kavga olayından sonra iki öğrencisi ile konuştuğunu fakat iddia edildiği gibi kimseyi dövmediğini söyledi" dedi.
BURSA, (DHA)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE