İçişleri Bakanlığı 2018 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sonuçları Açıklandı!

İçişleri Bakanlığı personeline yönelik görevde yükselme sınav sonuçlarını duyurdu. 2018 İçişleri GYS sonuçları ve sözlü sınava ilişkin detaylar haberimizde..

İçişleri Bakanlığı 2018 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sonuçları Açıklandı!

İçişleri Bakanlığı personeli görevde yükselme sınavı sonuçları için yeni bir açıklama yaptı.

Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında görev yapan bir çok farklı unvandaki İçişleri Bakanlığı personeli için beklenen sınav sonucu açıklaması geldi. Bakanlığın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada unvan değişikliği ve görevde yükselme yazılı sınav sonuçları listeleri tespit edildi ve adaylardan sözlü sınava katılacak olan personeller belirlendi.

SÖZLÜ SINAV TARİHİ BELLİ OLDU!

21 Nisan tarihinde MEB'in düzenlediği GYS ve Unvan değişikliği sınavında hak kazanan adaylar 17 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında sözlü sınava alınacaklar. Sözlü sınava katılacak olan adayların katılım listeleri oluşturuldu.

İÇİŞLERİ GYS - UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SONUÇLARI

Unvan değişikliği sınavında 31 Teknisyen, 26 tekniker, 1 İnşaat Mühendisi, 6 Gıda Mühendisi, 8 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 8 Bilgisayar Mühendisi, 3 Avukat sözlü sınava katılacak. Görevde yükselme sınavında ise 21 VHKİ, 88 Uzman, 62 Şube Müdürü, 234 Şef, 32 İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü, 51 İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü, 3 Hukuk Müşaviri, 21 Eğitim Uzmanı mülakat sınavına katılacak.

Sınav sonuçları için: https://goo.gl/rwKbFU linkini kopyalayarak tarayıcıdan açabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 23:47
YORUM EKLE