Halkbank Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak! Halkbank Memur Alımı Haberleri

Halkbank'ın Mart 2017 sonuna kadar bin kişilik memur personel alımının tamamlanması beklenmekteydi. Ancak halen alım ilanı yayımlanmadı. Alımlar ne zaman yapılacak.

Halkbank Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak! Halkbank Memur Alımı Haberleri
Halkbank'ın 2017 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar toplam bin kişilik memur personel alımının tamamlanacağı belirtilmiş. Adaylar merak ile Halkbank'ın kamuoyuna resmi internet sitesi aracılığı ile memur alım ilanı yayımlaması beklemekteydi fakat halen Halkbank'tan memur personel alım ilanı yayımlanmadı.

Buna göre Halkbank tarafından yapılan açıklama ile müfettiş yardımcılığı, iç kontrolör yardımcılığı, uzman yardımcılığı, BT uzman yardımcılığı ve servis görevlisi pozisyonları için Mart sonuna kadar bin kişilik alımı tamamlaması beklenmekteydi.

500 MEMUR ALIMI YAPILIR MI?

Halkbank bilindiği gibi 2016 yılının sonunda 500 kişilik alım yapmıştı. Bu alımları da içine katarsak Halkbank'ın en az 500 kişilik yeni bir alım ilanı yayımlaması beklenmektedir. Fakat Halkbank'tan her hangi bir alım ilanı duyurulmadı.

VARLIK FONU ALIM İLANINI İPTAL Mİ ETTİ

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda alınan son dakika haberi ile pek çok kamu kurumu Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketine devir edilmişti ve devir edilen kurumlardan bir tanesi de Halkbank idi.

Şimdi adayların akıllarında tek bir soru var. Ancak Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi alımları iptal mi etti. Mart ayının ikinci haftası bitti ve şu ana kadar çoktan alım ilanlarının yayımlanması beklenmekteydi bu yüzden alımların büyük bir ihtimal ile ertelenmiş olacağı düşünülmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan Dönmez
Serkan Dönmez - 4 yıl Önce

Benim gibi ne zaman alım yapılacağını merak eden büyük bir kitle var çünkü Halkbank'ta çalışmak diğer bankalara göre daha iyi çalışana daha fazla yatırım yapılıyor Halbank'ta