Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Kadrolara Göre Atama Puanları

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 76 memur alımı mülakata hak kazanan adaylar belli oldu. Kadrolara göre atama puanları.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Kadrolara Göre Atama Puanları
Geçtiğimiz haftalarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan bildiri de Gümrük ve Ticaret Bakanlığının boş kadrolar için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 76 memur personel alımı yapacağı öğrenilmişti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 memur personel alımına müracaatlar tamamlandı ve sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ile beklenirken sonunda duyuru yapıldı. Buna göre GTB 76 memur alımı mülakata hak kazanan adaylar duyuruldu.

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIM YAPILMIŞTI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 memur personel alımı müracaatları alınmıştı. Peki hangi kadrolar için müracaatalr kabul edilmişti. Buna göre satış memuru, ambar memuru, veznedar, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, makine mühendisi, elektrik mühendisi, inşaat mühendisi, harita mühendisi, tekniker ve kimyager pozisyonları için toplam 76 memur alımı müracaatları kabul edildi.

MEMUR ALIMI PUANLARI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 76 memur personel alımı mülakat sonuçları duyuruldu. Peki hangi kadro için kaç puan ile kadrolara alım yapıldı.
Satış Memuru en düşük puan 82, Anbar Memuru 86, Veznedar 84, Koruma ve Güvenlik Görevlisi 81, Mühendis (Makine) 92, Mühendis (İnşaat) 90, Mühendis (Elektrik) 92, Mühendis (Harita) 87, Tekniker 90, Kimyager 83, Şoför (Döner Sermaye) 86, Şoför (Merkez) 86 puan ile alımlar yapıldı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE