Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Personel Alımı Duyurusu Yapılmadı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 2 bin 500 personel alımında ısrarcıyız demişti ancak halen bu alımlar hakkında bilgi verilmedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Personel Alımı Duyurusu Yapılmadı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur personel alımı gerçekleştirmektedir. Yüz binlerce KPSS mağduru atama için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından bu sene atama beklemektedir. Bakan Faruk Çelik geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında 2 bin 500 memur personel alımında ısrarcıyız demişti.

Yine Faruk Çelik, 2 bin 500 memur personeli alımı hakkında Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin devam ettiğini söylemişti. Ancak bu alımlar hakkında halen  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından ve Maliye Bakanlığından duyuru yapılmadı.

MÜHENDİSLER ATAMA BEKLİYOR

Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Veteriner ve Su Ürünleri Mühendisi vb. gibi atama bekleyen yüz binlerce aday kampanya başlatarak bu sene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 20 bin personel alımı yapmasını istiyor.

Ancak Bakan Faruk Çelik yaptığı açıklamasında 2 bin 500 memur personel alımında ısrarcıyız demişti. Fakat bu alımlardan dahi halen haber gelmedi.
Maliye Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının görüşmeler yaptığını ve 2 bin 500 kişilik memur alımı hakkında onay verilmesi bekleniyor ancak yine de alım sayısı fazla olduğu Maliye Bakanlığı GTHB için daha az memur personel alımına izin verebilir. Gelişmeler ve alım ilanı yayımlandıkça size bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali kahraman
Ali kahraman - 4 yıl Önce

Sayın bakanım ; Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığımız ve bağlı diğer kurumların da bir an önce istihdam seferberliğine katılmasını bekliyoruz.iyi çalışmalar

Gıda Mühendisleri adına
Gıda Mühendisleri adına - 4 yıl Önce

Gıda Mühendisi alımı 3500 kişi olsun çok zor durumdayız hiç iş bulamıyoruz lise mezunşları hep infaz koruma memuru oldu bizleri hiç bir yere almıyorlar.