Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Memur Personel Alımının Ne Zaman Yapacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2 bin 500 memur personel alımı yapılacağı belirtiliyordu. Peki bu alımlar ne zaman yapılacak?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Memur Personel Alımının Ne Zaman Yapacak
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının memur personel alım ilanını yaklaşık 500 bin aday takip ediyor ve Bakanlığın alım ilanı yayımlanması bekleniyor. 500 bin aday Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2017 yılı içerisinde 2 bin 500 kişilik kadro ayırması talebinde bulunmuştu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı arasında 2 bin 500 memur personel alımı hakkında görüşmeler yapılıyordu ancak bu konu hakkında kamuoyuna her hangi bir dönüş yapılmadı.

FARUK ÇELİK ISRARCIYIZ DEMİŞTİ

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında 2 bin 500 kadro alımı için ısrarcı olduklarını ve bu konu hakkında Maliye Bakanlığı ile görüşmeler yaptıklarını duyurmuştu. Peki 2 bin 500 memur personel alımlarına ne oldu? Alımlar yapılacak mı?

NORM KADRO GÜNCELLEMESİ YAPILIYOR

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile yurt geneli norm kadro güncellemesi yapılacağı belirtilmişti ve normal kadro güncellemesinin bugün kesin olarak tamamlanacağı beklenmektedir.

Norm kadro güncellemenin yapılması ile 2 bin 500 kişilik kadro alımı hakkında bir duyurunun yapılması da beklenmektedir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından 2 bin 500 kişilik alımı hakkında kesin bir açıklama gelmediği için bu konu hakkında net tarih verilmemektedir. Ancak norm kadro güncellemelerinin kesin olarak tamamlanması ile 500 bin adaya müjdeli haber gelebilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
TEVFIK CIRPAN
TEVFIK CIRPAN - 3 yıl Önce

EVET TERCIHIMDIR SN BKANIM MUHENDIS ALIMI ICIN 3 AYDIR GENCLER MUJDELI HABER BEKLIYOR NORM KADRO TESBITI GUZEL UZAMASI CIRKIN NISAN AYI MILAT OLSUN KONTENJAN ACIKLANSIN GENCLERI ALDATMAYALIM