Gelecek Haftadan İtibaren Dizilerin Yeni Bölümleri Yayımlanmayacak! İşte Sebebi

Televizyon dizilerinden önemli bir gelişme. Ocak ayının ilk haftasından itibaren dizilerin yeni bölümleri ekranda olamayacağı açıklandı. Sadece TRT televizyonlarındaki dizilerde yeni bölümler olacak. TV'de reklam ile finanse edilen dizilerin bu kararı dizi severleri derinden etkiledi.

Gelecek Haftadan İtibaren Dizilerin Yeni Bölümleri Yayımlanmayacak! İşte Sebebi

Televizyon ekranlarında yayın hayatına devam eden diziler için önemli bir gelişme yaşandı.

Ocak ayı ilk haftasından itibaren televizyon dizileri yeni bölümleri ekranda olmayacak. Karara sebep olan gelişme ise reklam verenlerin azalması. TV ekranlarında izleyiciler ile buluşarak reyting rekorları kıran pek çok dizinin ocak ayından itibaren ortak bir görüşle yeni bölüm yayımlamayacak.

TRT televizyonlarında yayımlanan diziler hariç tim diziler için alınan karar dizi severleri derinden etkiledi. Sosyal medya üzerinden Senarist Gülse Birsel alınan kararı doğruladı.

21 OCAK HAFTASINA KADAR YENİ BÖLÜM OLMAYACAK!

Aynı zamanda Jet Sosyete dizisi senaristi Gürse Birsel sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. " dedi. Ocak ayı başlarında tv ekranlarında bir çok dizi yeni bölüm yayımlamadığı reklam olmamasından dolayı 1-2 hafta diziler ara verdiğini belirten birseli bu yıl durum biraz daha sıkıntılıymış dedi.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE