Freni Boşalan TIR Korku Dolu Anlar Yaşattı!

Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda faciadan dönüldü.Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda yaşanan olayda sabah saat 06.30 sırasında yokuş aşağıya inen TIR kontrolden çıktı. Bir kamyonete çarpan TIR kaldırıma çıkarak durabildi.Mermer yüklü olduğu öğrenilen Tır,aşağıya inerken kontrolden çıktı.Kontrolden çıkan tır,ilk önce bir kamyonete daha sonra kaldırıma çıkarak durabildi.

Freni Boşalan TIR Korku Dolu Anlar Yaşattı!

Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda  faciadan dönüldü.Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda yaşanan olayda sabah saat 06.30 sırasında yokuş aşağıya inen TIR kontrolden çıktı. Bir kamyonete çarpan TIR kaldırıma çıkarak durabildi.Mermer yüklü olduğu öğrenilen Tır,aşağıya inerken kontrolden çıktı.Kontrolden çıkan tır,ilk önce bir kamyonete daha sonra kaldırıma çıkarak durabildi.

YOKUŞ AŞAĞI KONTROLDEN ÇIKTI

Kaza saat 06.30 sıralarında Barbaros Bulvarı'nda meydana geldi. Gazi Gündoğdu'nun kullandığı mermer yüklü TIR, yokuş aşağıya inerken kontrolden çıktı. Önce yol kenarında park halindeki bir kamyonete çarpan TIR kaldırıma çıkarak durabildi. Kaldırımda yürüyen vatandaşlar son anda fark ettikleri TIR'dan kaçarak kurtuldu.

FRAN BOŞALDI.


TIR şoförü Gazi Gündoğdu "Frenler boşaldı yokuş aşağıya iniyordum. Eğer aşağıya vermiş olsaydım burada katliam olurdu. Bir araca vurdum ama bilinçli olarak kaldırıma çıktım ve kurtardım. Herhangi bir can kaybı yaralanma yok kendimi bildim bileli araç kullanıyorum" dedi.  Kaza nedeniyle Beşiktaş meydan yönünde yoğun trafik oluştu. Kaza yerindeki çalışmalar devam ediyor.Milliyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:03
YORUM EKLE