FETÖ'nün Hain Planı: Vatan Sever Pilotların Kalp Damarlarını Genişletmişler!

FETÖ'nün Ordudaki izleri silinmek bilmiyor. Yeni öğrenilen bilgiye göre FETÖ elemek istediği pilotlara verdiği ilaçlar sayesinde onların kalp damarlarını genişletmiş.

FETÖ'nün Hain Planı: Vatan Sever Pilotların Kalp Damarlarını Genişletmişler!

15 Temmuz 2016'da yaşanan hain darbe girişiminin üzerinden bir seneden fazla geçti. Ancak halen izleri silinebilmiş değil. Her geçen gün kamuoyuna duyurulan öyle bilgiler var ki adeta insanların içini sızlatıyor. FETÖ'nün GATA askeri hastanesinde neler yaptığı gözler önüne serildi.

YÜKSEK TANSİYON HASTASI RAPORLARI

FETÖ üyeleri pilotlara sağlıklı raporlar verilirken FETÖ'cü olmayan ve vatan sever pilotlara yüksek tansiyon teşhislerinin konulduğu. Pilot olmaları için belirledikleri yüksek tansiyon ilaçlarını içmeleri gerektiği belirtildi.

Pilot adaylarına konulan yüksek tansiyon teşhisinden sonra vatan sever pilotlar yüksek tansiyon haplarını içmeye başladı ve her geçen gün haberleri olmadan kalp damarları bu haplarla genişletildi.

Pilotlar hasta olmadıkları halde konulan teşhisler nedeninden dolayı her geçen gün hasta oldu ve FETÖ'cü hain doktorların istedikleri yerine gelerek kalp damarı genişleyen vatan sever pilotlara ''UÇAMAZ'' raporları verilerek ordudan atıldı.

104 ŞÜPHELİ MAHKEMEYE SEVK EDİLDİ

GATA'da düzenlenen hain pusu sonrası hükümet harekete geçti ve olaylarda parmağı olan 104 şüphelinin tamamı gerekli deliller dahilinde Ankara 20. Ağır Ceza Mahkemesine sevk edildi. Buna göre sevk edilen FETÖ'cü hainlerin hepsinin ya da delillere göre büyük bir bölümünün tutularak hapse gönderilmesi beklenmektedir. FETÖ'cü hain pilotlar ise ordudan atılmaya devam ediyor.

TÜM HABERLERİ BURADAN SORGULAYIN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE